» Warhammer 40,000: Mechanicus

Warhammer 40,000: Mechanicus

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Warhammer 40,000: Mechanicus
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Warhammer 40,000: Mechanicus
Producent: Bulwark Studios
Wydawca: Kalypso Media
Dystrybutor polski: Koch Media Poland
Data premiery (świat): 17 lipca 2020
Data premiery (Polska): 17 lipca 2020
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Strona WWW: www.mechanicus40k.com/
Cena: 179,99 zł

Przejmij kontrolę nad najbardziej zaawansowaną technologicznie armią Imperium - Adeptus Mechanicus. Każda z twoich decyzji zaważy na wyniku misji w tej emocjonującej strategii turowej. Czy Omnisjasz ześle swoje błogosławieństwo?

Pudełkowa edycja konsolowa Warhammer 40,000: Mechanicus zawierać będzie grę podstawową oraz dodatek DLC Heretek, które ukazują mroczne tajemnice frakcji Adeptus Mechanicus. Walcz z przerażająco znanymi wrogami pod postacią grupy Kapłanów-Techników Heretek w pięciu nowych misjach, korzystając z nowych specjalizacji, żołnierzy i oręża. Wydanie konsolowe zostało ponadto uzupełnione o zawartość Edycji Omnisjasza, w ramach której gracz otrzymuje cyfrową ścieżkę dźwiękową, opowiadanie Deus Ex Mechanicus, wyjątkowy cyfrowy artbook, a także mocną broń do walki w zwarciu, Arc Scourge.

Cechy gry:

Augmentacje

Ciało jest słabością! Popraw swoich Tech-Kapłanów bronią, dodatkami, serwoczaszkami oraz innymi niezbędnymi akcesoriami. Wybierz odpowiednie dyscypliny i dostosuj klasy postaci do własnego stylu gry.

Trudne decyzje

Pokieruj przyszłością z pokładu Caestus Metalican, jednego z Ark Mechanicus i zobacz różne, unikatowe zakończenia. Uważaj, im dokładniej będziesz badać grobowce, tym twoja szansa na napotkanie większych skarbów wzrośnie, ale to samo stanie się z poziomem zagrożenia.

Walka w taktycznym systemie turowym

Wciągające potyczki, które sprawdzą czy nie złamiesz się pod presją zasadzki Xenosów. Użyj najpotężniejszej broni oraz umiejętności wykorzystując Cognition Points i pokonaj wroga nie wahając się ani przez moment. Bez obaw, Omnizjasz sprzyja odważnym!

Wciągająca historia

scenariusz napisał Ben Counter, znany z książek i historii w świecie 40K, publikowanych przez wydawnictwo Black Library. Ekscytującą fabułę dostosował specjalnie do unikatowych cech Adeptus Mechanicus - tu każda postać ma własną osobowość i plany. Poczuj napięcie i podziwiaj moc kultu, w znakomitej oprawie wizualnej i dźwiękowej.

Tagi: Warhammer 40 000: Mechanicus | Warhammer 40 000 | Bulwark Studios | Kalypso Media | Koch Media Poland


Czytaj również

Elex II
Nowe znaczy lepsze?
- recenzja
Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War
Ku chwale Imperatora!
- recenzja
Warhammer 40 000: Dawn of War III
Nierówna walka z błędami
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.