» Wieści » Umarł Natal, niech żyje...Kinect

Umarł Natal, niech żyje...Kinect

14-06-2010 07:58 | Mateusz Niemczyk

Umarł Natal, niech żyje...Kinect
Dzisiaj rano dowiedzieliśmy się, że projekt Natal oficjalnie i definitywnie zmienia nazwę na Kinect. Informacja pojawiła się najpierw w USA Today, na łamach którego wydawca przekonuje, że decyzda odnośnie zmiany nazwy na taką a nie inną, zapadła już dawno. Ujawnia również listę gier, które jako pierwsze obsłużą nowy kontroler M$. Oto ona:

*Kinectimals - hodowla dzikich zwierzątek,
do której zaliczymy między innymi lwa czy tygrysa.

*Joyride - pierwsze wyścigi, korzystające z dobrodziejstwa Kinecta. Kontroler wygeneruje sterowanie niewidzialną kierownicą i będzie odczytywał wychylenia rąk jako regulacje prędkości.

*Kinect Sport - niemal standardowy zestaw sportowy, zawierający takie dyscypliny jak: lekkoatletyka, kręgle czy siatkówka.

*Kinect Adventures - weźmiemy udział w spływie tratwą, także wieloosobowo.

*Dance Central - wirtualny kurs tańca, skierowany zarówno do graczy, jak i casuali. Tych ostatnich ma zachęcić do zakupu nowego kontrolera.

*Lucas Arts & Disney - na koniec pojawiła się informacja, że pierwsze "niezależne" gry obsługujące nową zabawkę M$ będą osadzone, jedna w świecie Gwiezdnych Wojen, druga natomiast w bliżej niesprecyzowanym uniwersum Disneya.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: USA Today
Tagi: Kinect | Project Natal


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.