» Wieści » Ubisoft też ma swoją przepustkę

Ubisoft też ma swoją przepustkę

|

Ubisoft też ma swoją przepustkę
Kolejnym deweloperem po Sony i EA wdrażającym system online pass okazał się Ubisoft. Według jeszcze nie potwierdzonych oficjalnie informacji wraz z premierą Driver: San Francisco ma pojawić się "Uplay Passport".

Program ten ma działaś podobnie jak w przypadku produktów swoich rywali, ograniczając dostęp do rozgrywki sieciowej tylko dla graczy, którzy kupili nową kopię gry lub nabyli kod Uplay Passport z Xbox Live Marketplace, czy PlayStation Store. Pozostali gracze szukający przeciwników online będą musieli obejść się smakiem. Cena detaliczna kodu nie jest jeszcze znana.

Uplay Passport przypuszczalnie będzie integralną częścią innych tytułów posiadających rozgrywkę sieciową takich jak Ghost Recon: Future Soldier i Assassin's Creed: Revelations. Jednak Alexandre Breault, lead game designer AC: R zapytany o to wprost odpowiedział, że "nie jest tego świadom".

Mimo to wydaje się to prawdopodobne, choćby z uwagi na zeszłoroczne rozważania Ubisoft nad programem tego typu. Niedawno wprowadziły go również THQ dla Homefront oraz Warner Bros z F.3.A.R..
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: GamerZines
Tagi: Ubisoft | Uplay passport | Driver: San Francisco


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.