» Wieści » Szczegóły Mass Effect 2 na PS3

Szczegóły Mass Effect 2 na PS3

08-11-2010 10:24 | Łukasz 'Qrchac' Kowalski

Szczegóły Mass Effect 2 na PS3
W końcu wiemy, jak twórcy Mass Effect 2 chcą wyjaśnić użytkownikom PS3, co działo się w poprzedniej części bez wypuszczania jej na tę platformę. Zrobią to przy pomocy interaktywnego komiksu.

Z niedawnej wypowiedzi producenta Jessego Houstona, której udzielił na oficjalnym forum BioWare, wynika, że komiks będzie dostępny tylko na platformie Sony. Ma być przeznaczony dla graczy, którzy inaczej będą "nieświadomi pełnego efektu wyborów w uniwersum Mass Effect". Komiks ma być dostępny przez "Cerberus Network".

"Nie mogę ujawnić wszystkich szczegółów na ten temat, ale mogę powiedzieć, że chcemy nie tylko stworzyć niesamowitą wizualnie rzecz, która opowie o najważniejszych fragmentach Mass Effect, ale zmusi was do podejmowania decyzji, które wpłyną na wasze uniwersum Mass Effect."

Mass Effect 2 zawierać będzie wypuszczone do tej pory dodatki Lair of the Shadow Broker, Project Overlord, Kasumi: Stolen Memory oraz The Blood Dragon Armor. The Zaeed i Firewalker będą dostępne poprzez Cerberus Network.

Pojawią się również ekskluzywnie zarówno darmowe jak i płatne DLC do pobrania z sieci, takie jak Recon Operations Pack czy Aegis Pack.

Houston uściślił również wcześniejsze informacje związane z "6 godzinami ekskluzywnej misji", mówiąc, że jest to błąd w tłumaczeniu.

"Jest to, jak mi się wydaje, błąd w komunikacji" - powiedział. "Kiedy mówiliśmy o 6 godzinach dodatkowych misji, mieliśmy na myśli dodatki, które będą znajdować się na płycie, interaktywne wprowadzenie w historię oraz rzeczy dostępne w Cerberus Network."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: IGN
Tagi: Mass Effect 2 | Playstation 3 | BioWare


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.