» Sniper Elite

Sniper Elite

Dodała: DearYou

Sniper Elite
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Sniper Elite
Producent: Rebellion
Wydawca: Reef Entertainment
Data premiery (świat): 28 czerwca 2010
Platformy: PS2, Xbox, Wii, PC

Gra akcji typu stealth zrealizowana przez zespół developerski Rebellion Software, znany ze stworzenia m.in. takich gier jak: Rainbow Six: Lone Wolf i Delta Force: Urban Warfare na konsolę PlayStation oraz Aliens Vs Predator na PC. Akcja ukazana została w pełni trójwymiarowej grafice generowanej przez zaawansowany engine graficzny Asura engine (widok zarówno pierwszo jak i trzecioosobowy), a rozgrywa się wiosną 1945 roku w ostatnich dniach II Wojny Światowej (w czasie rosyjsko-niemieckiej bitwy o Berlin, stolicę III Rzeszy) i zarazem na początku Zimnej Wojny.

Sniper Elite pozwala na rozgrywkę w trzech trybach: Single player (kampania), Player co-operative (Split screen) oraz Multiplayer w sieci lokalnej i w Internecie. W trybie SP gracz wciela się w postać Petera Mauera, elitarnego niemieckiego snajpera zrekrutowanego przez angielską agencję BSS. Przed nim dziesięć niebezpiecznych misji, w których przeciwstawi się agentom sowieckiej agencji NKWD i pozostałościom Armii Niemieckiej. Jednym z głównych celów tej bitwy, nawiasem mówiąc pierwszej bitwy pomiędzy wschodem a zachodem, jest niedopuszczenie Rosjan do przejęcia tajnych projektów niemieckich inżynierów i uczonych.

Nasze zmagania w całości umiejscowione zostały na terenie zdewastowanego Berlina, pełnego gruzów i ruin. W czasie wykonywania powierzanych zadań grający korzysta głównie z kilku typów karabinów snajperskich, wyciszonego pistoletu, granatów i noża, niekiedy wykorzystuje również karabiny maszynowe, bomby (potykacze), miotacz płomieni lub Panzerschreck. Oczywiście podstawą jest skradanie się, ukrywanie się za przeszkodami oraz „ciche” eliminowanie wrogów.
Zobacz też [edytuj]
Tagi: Sniper Elite | Rebellion | Reef Entertainment


Czytaj również

Graliśmy w Sniper Elite 4
Śmierć w Wenecji
Sniper Elite III: Afrika
Prosto w serce
- recenzja
Sniper Elite 4
Rentgenem w nazistów
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.