» Sea of Thieves

Sea of Thieves

Dodał: Łukasz 'Qrchac' Kowalski

Sea of Thieves
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Sea of Thieves
Producent: Rare
Wydawca: Microsoft Studios
Dystrybutor polski: Microsoft sp. z o.o.
Data premiery (świat): 20 marca 2018
Data premiery (Polska): 20 marca 2018
Platformy: Xbox One, PC

W grze Sea of Thieves każdy okręt na horyzoncie kierowany jest przez prawdziwych graczy. Jednak jakie są ich zamiary? Być może chcą oni pokojowo negocjować, może knują, jak pozbawić Cię Twojego łupu, a może chcą stanąć do bezwzględnej walki na bezkresnych wodach oceanów. Od tego, jak zareagujesz, będzie zależało, czy zatriumfujesz, czy Twój okręt zatonie i znajdzie się na dnie

Bycie piratem oznacza wolność w podejmowaniu decyzji. Ustawisz kurs na nieznane wody, przeczeszesz dna mórz w poszukiwaniu starych wraków czy może postarasz się pozyskać zasoby, które pozwolą Ci naprawić okręt? To, jak przeżyjesz przygody i jak skorzystasz z nadarzających się okazji, zależy wyłącznie od Ciebie. 

Zasadniczym elementem pirackiego życia jest poszukiwanie skarbu, czy to poprzez rozwiązanie skomplikowanych zagadek, czy sprzątnięcie go sprzed nosa konkurencyjnej załodze. Warto zachować ostrożność, gdyż wiele skrzyń jest przeklętych. W efekcie zwyczajny na oko skarb może sprawić, że Twój okręt stanie na mieliźnie lub jego właściciel wypadnie za burtę.

 

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Sea of Thieves | Microsoft Studios | Rare

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.