Outpost 2
» Wieści » Rune Factory 3: A Fantasy Harvest Moon wyrośnie poza Japonią!

Rune Factory 3: A Fantasy Harvest Moon wyrośnie poza Japonią!

09-06-2010 02:34 | Łukasz 'vampire500' Rączkowski

Rune Factory 3: A Fantasy Harvest Moon wyrośnie poza Japonią!
Natsume ujawniło, że w tym roku ukaże się poza Japonią trzecia odsłona rolniczo-erpegowej serii Rune Factory. Gracze mają na co czekać, ponieważ oferuje ona kilka znaczących usprawnień i nowych w rozwiązań. Producent obiecuje, że więcej informacji na temat premiery zostanie udostępnionych na przyszłotygodniowych targach E3. Szczegóły odnośnie samej gry poniżej.

Tym razem aspirujący farmerzy i miłośnicy zwiedzania podziemi w jednym wcielą się w poszukiwacza przygód o wdzięcznym imieniu Micah. Jest to chłopak dość niezwykły, albowiem posiada umiejętność zamiany w potwora (jest pół-człowiekiem, pół-potworem). Przydaje się to nie tylko w walce, ale także podczas rozmów z mieszkańcami miasta. Na przykład dziewczyna, której normalnie Micah się nie podoba, może polubić jego królikopodobną formę. Nasz bohater (tak samo jak w poprzednich odsłonach serii) będzie musiał dbać o przydomowe poletko. W tym celu pomocne będą nie tylko wszelkiego rodzaju narzędzia, ale także potwory złapane w podziemiach - część z nich można okiełznać i zaprząc do pracy na roli.

Jakie nowości oprócz pochodzenia głównego bohatera oferuje jeszcze Rune Factory 3? Usprawniono AI mieszkańców miasta. Teraz każdy z nich będzie poruszał się i zajmował różnymi rzeczami w zależności od relacji z innymi NPC. Poza tym dodano możliwość rekrutacji towarzyszy, którzy pomagają w czasie walk. Przekłada się to również na tryb multiplayer.

Oto gameplay z wersji japońskiej:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: GoNintendo
Tagi: NDS | Rune Factory 3: A Fantasy Harvest Moon | Rune Factory


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.