» Wieści » Resident Evil na Move już dostępny

Resident Evil na Move już dostępny

24-09-2010 11:46 | Szymon 'neishin' Szweda

Resident Evil na Move już dostępny
Od dziś dostępny jest w sprzedaży Resident Evil 5 Gold Edition. Ponownie można powalczyć z zombie w Afryce, do tego przy pomocy Move.

INFORMACJA PRASOWA

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom Central Europe na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier poinformowała, że gra Resident Evil 5 na PS3 w edycji Gold jest od dziś dostępna w sprzedaży. To jeden z pierwszych tytułów wspierających obsługę kontrolera Move!

Dzięki obsłudze kontrolera Move gracze jeszcze bardziej zanurzą się w ociekający horrorem klimat gry Resident Evil 5. Co więcej, we wszystkich trybach gry (w tym lokalnie na podzielonym ekranie) tytuł będzie obsługiwał zarówno kontroler Move, jak i pady DualShock lub SIXAXIS. Dzięki temu użytkownicy będą mogli grać ze sobą nawet w sieci, niezależnie od posiadanego kontrolera!

Resident Evil 5 to najnowsza część słynnej serii survival horror, na podstawie której powstały także popularne, kinowe ekranizacje. Doskonałej jakości grafika w systemie High Definition, tryb kooperacji oraz przerażająca fabuła z mnóstwem zombie i potężnymi, zmutowanymi bossami to charakterystyczne cechy Resident Evil 5. W wersji Gold znajdują się także dotychczas wydane dodatki: Versus, Lost in Nightmares, Desperate Escape, The Mercenaries Reunion, dodatkowe kostiumy i statuetki w grze.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Resident Evil 5 Gold Edition | Resident Evil 5 | Playstation Move


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.