» Wieści » Premiera nowego Kingdom Hearts

Premiera nowego Kingdom Hearts

08-09-2010 14:11 | Szymon 'neishin' Szweda

Premiera nowego Kingdom Hearts
Już w piątek premiera nowego Kingdom Hearts: Birth by Sleep. Informacje dystrybutora o grze poniżej.

Kolejna część jednej z najbardziej uwielbianych serii RPG w historii będzie dostępna od 10 września 2010 ekskluzywnie na konsolę PSP.

Cenega, wyłączny partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że długo oczekiwana gra Kingdom Hearts: Birth by Sleep będzie dostępna w sprzedaży od 10 września 2010 roku, ekskluzywnie na konsolę PSP (PlayStationPortable).

Z ponad 14 milionami sprzedanych na całym świecie kopii, seria Kingdom Hearts jest jednym z najbardziej uwielbianych RPGów w historii gier. W Kingdom Hearts: Birth by Sleep, Disney i oryginalne postacie z Kingdom Hearts jeszcze raz łączą siły w całkowicie nowym, magicznym świecie, nastawionym na wypełnioną akcją rozgrywkę i wciągającą fabułę.

Odkryj nieopowiedzianą historię:

Odkryj nieznane początki fabuły z serii Kingdom Hearts. Zatop się w tej epickiej historii i odkryj całkiem nowe tajemnice i sekrety w zniewalającej, nowej przygodzie od Disney i SQUARE ENIX!

Magiczna, zawikłana fabuła:

Zagraj jako którykolwiek z trzech bohaterów - Terra, Ventus lub Aqua - kiedy wybierzesz się na tą niepowtarzalną dla każdego z nich wyprawę, przemierzysz zapierające dech w piersiach nowe światy i uwolnisz ich niesamowite zdolności. Ukończ wszystkie trzy przygody, aby poznać całą historię.

Zapierające dech w piersiach efekty wizualne:

Budząca respekt grafika sprawia, że jest to najbardziej olśniewająca gra, jaka kiedykolwiek została stworzona na PlayStation Portable.

Zabawa w multiplayerze:

Podłącz się bezprzewodowo nawet z sześcioma graczami na Arenie Mirage, radosnym, nowym trybie gry! Wyposaż się w jedyną w swoim rodzaju zbroję by wygrywać medale i dodatkowe bonusy możliwe do wykorzystania w jednoosobowej przygodzie.

- Tryb Versus - walcz przeciwko innym, każdy walczy za siebie
- Tryb Arena - przyłącz się do sojuszników w celu pokonania fal niebezpiecznych przeciwników
- Tryb Rumble Racing - przemień swoje Keyblade i przejedź się na nim w fascynującym powietrznym wyścigu
- Zagraj z przyjaciółmi w kości na Tablicy Dowodzenia, strategicznej grze, w której nawet trzech graczy konkuruje poprzez rzucanie kośćmi dla jeszcze bardziej ekscytującego doświadczenia!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Kingdom Hearts: Birth By Sleep


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.