» Wieści » Obniżka cen Lego Batman

Obniżka cen Lego Batman

08-09-2010 12:04 | Szymon 'neishin' Szweda

Obniżka cen Lego Batman
Jeśli nie udało wam się do teraz nabyć Lego Batman, a macie takie plany to nadarza się świetna okazja. Cenega obniża ceny tego tytułu.

Wersja PS3 za 89,99 PLN, PSP za 69,99 PLN i PS2 za 49,99 PLN!

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością ogłasza, że już od piątku gra LEGO Batman na platformę Xbox360, PS3, PSP i PS2 będzie dostępna w niższej cenie. Na PSP za 69,99 PLN, na PS2 za 49,99 PLN i na PS3 za 89,99 PLN!

LEGO Batman to kolejna gra po przebojowym LEGO Star Wars, która łączy świat najpopularniejszych klocków z przygodami słynnego superbohatera w komiksowym klimacie. W Gotham City zapanował chaos. Na ratunek miastu przybywa nieustraszony Batman. Człowiek Nietoperz ma za zadanie rozprawić się z dobrze znanymi złoczyńcami m. in. Jokerem i Pingwinem. W grze obok Batmana zobaczymy również Robina oraz Alfreda Pennywortha. Oprócz walki z przeciwnikami i ekscytujących pościgów, czekają na nas zaskakujące zadania i ciekawe zagadki do rozwiązania oraz mnóstwo dobrego humoru. Świat zbudowany z LEGO sprawi, że gra wciągnie i zainteresuje również młodszych odbiorców.

LEGO Batman obsługuje tryb kooperacji dla dwóch osób oraz tryb pojedynków. Każdy z bohaterów ma swoiste umiejętności, które będą przydatne podczas rozgrywki. Istnieje również możliwość wcielenia się w czarne charaktery!

Cechy charakterystyczne gry:
- Wciągające przygody ulubionego superbohatera - Batmana w świecie słynnych klocków LEGO.
- Możliwość wcielenia się w superbohatera lub w czarny charakter.
- Ekscytujące walki, pościgi i zagadki logiczne.
- Dobry humor.
- Grafika utrzymana w mrocznym klimacie Gotham City.
- Możliwość rozgrywki w trybie kooperacji dwóch osób oraz pojedynków między graczami.

Informacja o wersji na konsolę XBOX 360 już wkrótce.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: LEGO Batman: The Videogame


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.