» Wieści » Nowy slasher od Namco-Bandai

Nowy slasher od Namco-Bandai

20-05-2010 16:13 | Mateusz Niemczyk

Nowy slasher od Namco-Bandai
Premierowy trailer nowego slashera o nazwie Knights Contract ujrzał światło dzienne. Twórcy zapowiadają, że ich tytułowi najbliżej do Ninja Gaiden lecz nie zdradzają, czy ich produkcja dotrzyma kroku legendarnemu już poziomowi trudności, jaki prezentuje obrany pierwowzór. Gra ma mieć premierę w 2011 roku, jednak trailer możemy obejrzeć już dziś.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: You Tube
Tagi: Knights Contract


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

neishin
   
Ocena:
0
Japońska odpowiedź na Darksiders? Jeśli tak to wchodzę w to - DS w 100% do mnie przemówił.
20-05-2010 17:12
Mateusz Niemczyk
   
Ocena:
0
Darksiders pomimo tego, że zapowiadał się ciekawie skończył jako średniak..

Co do KC - chyba trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, Namco niezle wszystkich zaskoczyło wypuszczając trailer gry, o której nikt wcześniej nie słyszał;)
20-05-2010 17:30
neishin
   
Ocena:
0
Ale do właśnie jest fajne - nie ma odliczania, które odlicza do następnego odliczania, które z kolei wskazuje tajnie stronę, na której będzie zapowiedź zapowiedzi. Kojima style zupełnie mi nie leży. Wolę takie pozytywne zaskoczenie - tytuł z kapelusza, a już za rok w niego zagram i od razu trailer.

Darksiders IMO został niedoceniony, choć może to tylko moje zafiksowanie na motywie złych aniołów. Do tego fajne zagadki, ciekawe bronie i całkiem znośny plot. Z tego co słyszałem na być cześć 2, mam nadzieję że taka rzeczywiście powstanie.
21-05-2010 00:48

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.