» Wieści » Najlepsze gry roku 2010 na Xbox 360

Najlepsze gry roku 2010 na Xbox 360

15-02-2010 10:34 | Paweł 'Adahl' Matyjewicz

Najlepsze gry roku 2010 na Xbox 360
Na posiadaczy konsoli Xbox 360 czekają w tym roku wyjątkowe gry; Microsoft potwierdza polskie wersje językowe swoich najbliższych tytułów.

San Francisco, 12.02.2010 – Na zakończonym właśnie pokazie dla prasy X10 zaprezentowano najnowsze plany dotyczące gier na konsolę Xbox 360, które mają się ukazać do końca roku 2010. Zapowiada się wspaniały rok dla wszystkich graczy, którzy obok wydanych niedawno Mass Effect 2, i Bioshock 2, będą mogli zagrać na Xbox 360 między innymi w: Alan Wake, Crackdown 2, Halo: Reach, Dead Rising 2, Tom Clancy's Splinter Cell Conviction, FINAL FANTASY XIII, Fable III, czy Lost Planet 2.

W marcu, z okazji europejskiej premiery gry FINAL FANTASY XIII, na polskie półki sklepowe trafi specjalny zestaw promocyjny składający się z konsoli Xbox 360 w kolorze białym, dysku twardego o pojemności 250 GB, dwóch bezprzewodowych kontrolerów oraz gry FINAL FANTASY XIII. Zestaw będzie można nabyć w Polsce w sieci sklepów Saturn. Oto niektóre z najlepiej zapowiadających się tytułów, w które będą mogli zagrać posiadacze konsoli Xbox 360:

Alan Wake (Remedy Entertainment Ltd.). To gra, którą można określić mianem psychologicznego thrillera akcji, opowiadająca losy autora popularnych powieści, znajdującego się w twórczym kryzysie (od dłuższego czasu nie jest w stanie napisać niczego nowego). Planowany odpoczynek w malowniczej miejscowości szybko okazuje się walką o przeżycie. Gra zadebiutuje w sklepach 21 maja. Alan Wake wydany zostanie w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa obejmująca napisy).
Crackdown 2 (Ruffian Games). Dzięki kontynuacji wydanej w 2007 roku gry Crackdown ponownie trafimy na ulice Pacific City – miasta ogarniętego chaosem zwalczających się frakcji i gangów. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej (wersja lektorska).
Halo: Reach (Bungie). To z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych gier na Xbox 360, której poprzednie odsłony zdobyły uznanie milionów fanów na całym świecie. Odpowiedzialne za produkcję studio Bungie tym razem zaproponuje graczom wcielenie się w członków "Noble Team" - elitarnej jednostki żołnierzy walczących w obronie planety Reach. Premiera Halo Reach zaplanowana jest na jesień 2010 roku.
Dead Rising 2 (Capcom). W drugiej części tej popularnej gry zadaniem gracza będzie uratowanie Stanów Zjednoczonych przed plagą zombie.
Tom Clancy's Splinter Cell Conviction(Ubisoft Entertainment). To jeden z tytułów wymienianych wśród kandydatów do miana najlepszej gry akcji. Fani przygód Sama Fishera - jednego z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów gier wideo - powinni szykować się na najnowszą część jego przygód. Splinter Cell Conviction ukaże się na Xbox 360 w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa) już 16 kwietnia.
FINAL FANTASY XIII (Square Enix). Najnowsza część legendarnego już cyklu japońskiej serii RPG ukaże się w Polsce 9 kwietnia. Dzięki specjalnej ofercie, gracze będą mogli nabyć atrakcyjny zestaw konsoli Xbox 360 Elite wraz z 250 GB dyskiem twardym, dwoma kontrolerami oraz egzemplarzem gry.
Fable III (Lionhead Studios). To najnowsza produkcja nad którą pracuje Peter Molyneux - jeden z najbardziej utalentowanych twórców gier wideo. W Fable III zmierzymy się z trudami moralnych wyborów i decyzjami, których podjęcie nie przyjdzie graczom łatwo. To od nas zależeć będzie, jak poradzimy sobie z trudnościami, które trapić będą Albion – tyranią, społeczną niesprawiedliwością oraz biedą.
Lost Planet 2 (Capcom). Kontynuacja popularnej strzelaniany, której akcja odbywa się na skutej lodem planecie. Jej europejską premierę zapowiedziano na 18 maja.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Xbox 360 | Microsoft | Final Fantasy XIII | Fable III | Alan Wake


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

NatanielX
   
Ocena:
0
Brak na tej liscie Battlefield Bad Company 2 raczej powoduje, ze sensu ona wielkiego nie ma?
15-02-2010 15:28
~patryk

Użytkownik niezarejestrowany
    mama
Ocena:
0
morberca
24-02-2010 14:11
~Larius

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nataniel Tu chodzi o gry WYLACZNIE NA XBOXa A bad comapny 2 bedzie tez na ps3 i pc.
18-04-2010 14:24
~;)

Użytkownik niezarejestrowany
    Ehee
Ocena:
0
@Larius a Dead Rising, Conviction, FFXIII i LP2 są wyłącznie na Xkloca? xDD
08-01-2011 18:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.