» L.A. Noire

L.A. Noire

Dodał: Łukasz 'Qrchac' Kowalski

L.A. Noire
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: L.A. Noire
Producent: Rockstar Games
Wydawca: Rockstar Games
Dystrybutor polski: Cenega SA
Data premiery (świat): 17 listopada 2017
Data premiery (Polska): 17 listopada 2017
Platformy: PS4, XBOX ONE, Nintendo Switch

Powojenny boom i złota era Hollywoodu trwają w najlepsze, a Cole Phelps, detektyw pracujący dla policji Los Angeles, musi poradzić sobie w mieście uginającym się pod ciężarem własnego sukcesu. Politykę toczy rak korupcji, handel narkotykami rośnie z dnia na dzień, a wskaźnik morderstw bije rekordy wszech czasów. Phelps musi wdrapać się po szczeblach kariery i zrobić wszystko, aby odkryć prawdę kryjącą się za serią podpaleń, wymuszeń i brutalnych zabójstw, która może wstrząsnąć posadami zepsutego miasta. W walce o sprawiedliwość detektyw stanie oko w oko nie tylko z półświatkiem L.A., ale też kolegami z własnego wydziału.

L.A. Noire wykorzystuje rewolucyjną technologię animacji twarzy, która oddaje każdy niuans i najmniejszy szczegół mimiki aktorów. To nowatorskie i interaktywne doświadczenie, które łączy w sobie dynamiczną akcję z typowo detektywistyczną pracą. Wyjaśniaj brutalne zbrodnie, spiski i intrygi zainspirowane prawdziwymi przestępstwami, które popełniono w Los Angeles w 1947 r., jednym z najbrutalniejszych i najbardziej chaotycznych okresów w historii Miasta Aniołów. Szukaj dowodów, ścigaj podejrzanych i przesłuchuj świadków, aby odkryć prawdę w mieście, w którym każdy ma coś do ukrycia.   

  • Zawiera oryginalną grę z pakietem całej zawartości do pobrania oraz nowymi przedmiotami kolekcjonerskimi i garniturami detektywa do odblokowania zapewniającymi specjalne zdolności. 
  • Posiada szereg technicznych i graficznych usprawnień, które wprowadzają nowy wymiar realizmu.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: L.A. Noire | Rockstar Games


Czytaj również

Red Dead Redemption 2
Wracając na Dziki Zachód!
- recenzja
L.A. Noire
Ciemna strona L.A.
- recenzja
L.A. Noire
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.