» Wieści » Kolekcjonerska edycja Enslaved

Kolekcjonerska edycja Enslaved

07-09-2010 13:27 | Szymon 'neishin' Szweda

Kolekcjonerska edycja Enslaved
Już w październiku przyjdzie nam hasać jako Monkey w Enslaved: Odyssey to the West. Standardowo już tytuł ten będzie miał swoją edycję kolekcjonerską, w skład której wejdą artbook oraz ścieżka dźwiękowa. Poniżej pełna informacja prasowa od Cenegi, polskiego dystrybutora tego tytułu.

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI Partners w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech ogłasza, że w momencie premiery gry ENSLAVED będzie dostępna także edycja kolekcjonerska ENSLAVED: Odyssey to the West.

Wersja standardowa i kolekcjonerska gorąco wyczekiwanej taktycznej przygodówki od entuzjastycznych deweloperów Ninja Theory będą dostępne w październiku 2010 na konsole PlayStation3 i Xbox 360.

Customowe pudełko edycji kolekcjonerskiej ENSLAVED zawiera artbook w twardej okładce, w którym umieszczono prace koncepcyjne i nigdzie niepublikowane obrazki dokumentujące proces tworzenia gry w studio Ninja Theory w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Melomani dostaną osobny CD zawierający OST z gry napisany i wyprodukowany przez znanego na scenie międzynarodowej muzyka i kompozytora, Nitina Sawhneya. Był on odpowiedzialny za muzykę w prawie 40 filmach, 8 studyjnych albumach oraz niezliczone ilości innych projektów. Został także utytułowany wieloma nagrodami. Wszystko to sprawia, że Nitin Sawhney jest jednym z najbardziej zajętych i poszukiwanych talentów muzycznych naszych czasów.

W ENSLAVED, kinowo-growym arcydziele inspirowanym klasyczną chińską powieścią Journey to the West, głos głównej postaci, Monkey, podkłada Andy Serkis (Władca Pierścieni, King Kong) jest on także zastępcą reżysera.

Scenariusz częściowo wyszedł spod pióra Alexa Garlanda (Plaża, 28 Dni Później), a przy tworzeniu muzyki pomagał kompozytor Nitin Sawhney.

ENSLAVED zabiera graczy w pasjonującą podróż w roli dwóch odmiennych postaci, Monkey i Tripa. Tworzą oni skomplikowany sojusz, aby przetrwać drogę przez niebezpieczną, post-apokaliptyczną Amerykę. Taktyczna gra action-adventure ENSLAVED skupia się na złożonych relacjach między dwoma głównymi postaciami i stawia przed graczem wyzwanie łączenia walki, strategii i eksploracji świata.

Po więcej informacji na temat ENSLAVED zapraszamy na oficjalną stronę gry.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Enslaved: Odyssey to the West


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.