» Wieści » Kolejne opóźnienie The Last Guardian

Kolejne opóźnienie The Last Guardian

12-09-2016 21:44 | Łukasz 'Qrchac' Kowalski

Kolejne opóźnienie The Last Guardian

Shuhei Yoshida poinformował właśnie, że data premiery The Last Guardian została po raz kolejny przesunięta. Biorąc pod uwagę historię związaną z tym tytułem nie jest to wielkim zaskoczeniem. Według najnowszych informacji tytuł ma trafić w ręce graczy 6 grudnia 2016 roku.

W oświadczeniu możemy przeczytać:

Wizja wzruszającej, emocjonującej podróży oraz przyjaźni i zaufania, jaką chcą przestawić Fumito Ueda wraz z Japan Studio w The Last Guardian musi być najbardziej dopracowana, jak to tylko możliwe. Chcemy zrobić to dla fanów, którzy wspierają ten projekt od bardzo dawna. Kolejne opóźnienie jest trudną decyzją, szczególnie jeśli chodzi o tę grę, jednak w końcowej fazie tworzenia znaleźliśmy dużo więcej błędów niż początkowo się spodziewaliśmy. Aby upewnić się, że The Last Guardian dostarczy dokładnie takie doświadczenie, jakie w swojej wizji mieli twórcy potrzebujemy dodatkowego czasu, aby uporać się z tymi problemami.

Jak widać konwersja projektu z PS3 na PS4 nie jest tak prosta dla japońskiego studia. Pytaniem jest, czy to na pewno ostatnie opóźnienie na drodze tej gry?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: PlayStation Blog
Tagi: The Last Guardian


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.