» Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Dodał: Łukasz 'Qrchac' Kowalski

Kingdom Come: Deliverance
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Kingdom Come: Deliverance
Producent: Warhorse Studios
Wydawca: Deep Silver / Koch Media
Dystrybutor polski: CDP
Data premiery (świat): 13 lutego 2018
Data premiery (Polska): 16 lutego 2018
Platformy: PS4, XBOX ONE, PC,

Śmierć ukochanego cesarza Karola IV Luksemburskiego pogrążyła królestwo w mroku – wojna, korupcja i niezgoda rozdzierają ten kraj. Koronę odziedziczył jeden z synów Karola, Wacław. Jest on władcą naiwnym, egoistycznym i pozbawionym ambicji. Jego przyrodni brat i król Węgier, Zygmunt, wyczuwa słabość Wacława. Pod pozorem odwiedzin udaje się do Czech i porywa brata. Pusty tron pozwala mu do woli plądrować krainę i grabić jej bogactwa.

Masz na imię Henryk i jesteś synem kowala. Nagle trafiasz w sam środek chaosu. Twoje spokojne życie legło w gruzach, gdy wieś, w której mieszkałeś, została spalona przez najemników króla Zygmunta. Los sprawił, że jako jedyny ocalałeś z masakry, Trafiasz do Radziga Kobyli, który organizuje zbrojny opór. Stajesz się częścią krwawej wojny domowej i dołączasz do walki o przyszłość Czech.

Gra stworzona przez studio developerskie Warhorse Studios – założone przez Daniela Vavrę, twórcę Mafii i Mafii 2. Studio zatrudnia doświadczonych weteranów branży mających na koncie dziesiątki wydanych gier i miliony sprzedanych kopii!

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Ogromny, realistyczny, otwarty świat: Majestatyczne zamki, rozległe pola i równiny – wszystkie lokacje ukazane są w oszałamiającej jakości HD.

  • Nieliniowa fabuła: Wypełniaj zadania na różne sposoby, a następnie zmierz się z konsekwencjami swoich wyborów.

  • Wymagająca mechanika walki: Na odległość, z ukrycia lub w starciu bezpośrednim. Wybierz broń i wykonuj różnorodne kombinacje ciosów, w pełnych emocji bezlitosnych walkach.

  • Rozwój postaci: Dobieraj elementy ekwipunku, rozwijaj umiejętności i zdobywaj nowe talenty.

  • Dynamiczny świat: Twoje działania będą wpływać na reakcje otoczenia. Możesz walczyć, kraść, uwodzić, grozić, przekonywać lub próbować przekupstwa. Wszystko zależy od ciebie.

  • Realizm historyczny: Poznaj postacie historyczne i zanurz się w atmosferze średniowiecznych Czech, podziwiając realistycznie odwzorowane otoczenie.
Tagi: Warhorse Studios | Deep Silver / Koch Media | cdp | Kingdom Come: Deliverance


Czytaj również

Kingdom Come: Deliverance
Kowal wyrusza w świat
- recenzja
We. The Revolution
Osądzając Robespierre'a
- recenzja
The Sinking City
Cthulhu ponownie
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.