» Wieści » Killzone 3 na E3!

Killzone 3 na E3!

23-05-2010 12:50 | Damian 'damian11312' Kurzawa

Killzone 3 na E3!
Sony jako jedni z nielicznych ujawnili małą część tajemnicy dotyczącej nadchodzących targów wirtualnej rozrywki, a mianowicie zapowiedziano, że na czerwcowych E3 możemy się spodziewać kolejnej odsłony Killzone.

Killzone będzie już 3 częścią przygód walecznego żołnierza Sava. Z artykułu, który ukazał się w magazynie GamePro można dowiedzieć się m.in. iż w "trójce" przyjdzie nam bardzo dokładnie poznać Helghastów (ich język, obyczaje itp.) - naszych odwiecznych wrogów. Nowinką jest także zmiana otoczenia - tym razem główną rolę będzie odgrywać arktyczna, skuta lodem kraina.

Fizyka walki podobno nie ulegnie wielkim zmianom pod względem Killzone 2, ale będziemy mieli nową opcję - brutalne powalanie i ogłuszanie naszych przeciwników.

Kolejną nowością są jetpacki, które będą dużo szybsze i będą posiadały automatyczne działko. Można się spodziewać, że Helghasty także będą posiadały odrzutowe plecaki przez co gra do najłatwiejszych należeć na pewno nie będzie.

Bez wątpienia najlepszą informacją dotyczącą Killzone 3 jest fakt iż gra będzie zrobiona całkowicie w technologi 3D, co z pewnością ucieszy posiadaczy odpowiedniego sprzętu.
Miejmy nadzieje, że jest na co czekać...

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: vg247
Tagi: Killzone 3 | E3


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.