» Immortal: Unchained

Immortal: Unchained

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Immortal: Unchained
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Immortal: Unchained
Producent: Toadman Interactive
Wydawca: Sold Out
Dystrybutor polski: Cenega
Data premiery (świat): 7 września 2018
Data premiery (Polska): 7 września 2018
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Strona WWW: www.immortalthegame.com/
Cena: 159,90 zł

Immortal: Unchained łączy taktyczną walkę i strzelaninę trzecioosobową z mechanikami RPG, tworząc niepowtarzalne i innowacyjne wrażenia, zainspirowane popularnym gatunkiem hardkorowego RPG akcji.

Uwolniony przez Strażnika, otrzymujesz zlecenie powstrzymania końca świata. Użyj zróżnicowanego arsenału broni wręcz i dystansowej, aby wziąć udział w brutalnych, taktycznych starciach, odkrywając jednocześnie mroczne, połączone światy science-fiction i poszukując prawdy oraz odkupienia.

Poznaj pełne detali futurystyczne lokacje i sprawdź swoje umiejętności. Użyj zróżnicowanego arsenału ponad 100 rodzajów broni, od strzelb i granatników po pistolety i miecze trzymane w obu rękach. Weź udział w brutalnych, taktycznych starciach, odzyskując pamięć i odkrywając swoją przeszłość. Inne postacie mogą rzucić światło na prawdziwe zamiary Strażnika, ale rzeczywistość nie zawsze jest jasna - każdy bohater ma własne cele do osiągnięcia.

Przełączaj pomiędzy bronią główną i dodatkową albo szybko włącz tryb użycia broni w obu rękach. Każda broń ma inne parametry, sprawdzające się w różnych sytuacjach.  Ulepsz ulubioną broń, aby uczynić ją jeszcze potężniejszą i celuj w różne części ciała wrogów, aby osiągnąć inne wyniki.

Cechy gry:

  • Nieodkryte tereny — Poznaj mroczny świat science fiction, pełen niebezpieczeństw i tajemnic czekających na ujawnienie.
  • Broń — Skorzystaj z potężnego arsenału uzbrojenia – każde z nich ma niepowtarzalne zalety i cechy.
  • Taktyka — Pokonuj wrogów, używając strategicznych decyzji i akcji wymierzonych w czasie – oto taktyczna walka z użyciem broni palnej.
  • Wyzwania — Weź udział w brutalnych starciach, w każdym z nich ryzykując utratę życia. Zwycięstwo wymaga umiejętności i poświęcenia.
  • Ulepszenia — Wybierz własny styl gry i decyduj o przebiegu rozgrywki. Dowolnie rozwijaj postać, ulepszaj broń i pancerz oraz korzystaj z różnych aspektów, aby zyskać zdolności.
  • Personalizacja — Spersonalizuj swoją postać uczesaniami i zarostem inspirowanymi klasyką science-fiction. Możesz też wytatuować sobie twarz i ciało różnymi dostępnymi wzorami.
  • Wolność — Od samego początku świat stoi przed tobą otworem. Zdecyduj, którą planetę chcesz odwiedzić najpierw i wytycz własną ścieżkę odkrywania swojej przeszłości.

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: Immortal: Unchained | Toadman Interactive | Sold Out | Game Odyssey


Czytaj również

Immortal: Unchained
Podróbka Dark Souls?
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.