» Wieści » Ile razy to ruszyliśmy?

Ile razy to ruszyliśmy?

01-12-2010 09:58 | Łukasz 'Qrchac' Kowalski

Ile razy to ruszyliśmy?
Przedwczoraj Microsoft ogłosił, że sprzedał już 2,5 miliona egzemplarzy Kinecta. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Sony. Japoński gigant ogłosił, że od premiery kontrolera rozszedł się on na całym świecie w ilości 4,1 miliona egzemplarzy.

Jednak z doprecyzowania jakie Sony przesłało serwisowi Kotaku wynika, że odnosi się to tylko do ilości egzemplarzy jakie trafiły do sklepów:

To 4,1 miliona egzemplarzy to globalna sprzedaż firmy dla Playstation Move. Nie wiemy ile sztuk zostało dokładnie sprzedanych, jednak kluczowe jest to, że sklepy dalej proszą o więcej kontrolerów Move i kupują każdą ilość produktu jaką jesteśmy w stanie im dostarczyć.

Nie dziwi to choćby w kontekście tego, że w niedługim czasie po premierze w niektórych sklepach w Polsce dostanie zarówno pojedynczych kontrolerów jak i pakietów startowych graniczyła z cudem - również w autoryzowanych salonach Sony. Z uwagi na to można wnioskować, że liczba produktów, która trafiła już do graczy może być zbliżona do tej którą chwiali się producent.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Kotaku

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.