» Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport

Dodała: Magda 'Magi' Wiśniewska

Gran Turismo Sport
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Gran Turismo Sport
Producent: Polyphony Digital
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Dystrybutor polski: Sony Interactive Entertainment Polska
Data premiery (świat): 17 października 2017
Data premiery (Polska): 18 października 2017
Platformy: PlayStation 4
Strona WWW: www.gran-turismo.com/pl/
Cena: 249 zł

Prawdziwe, realistyczne efekty dźwiękowe, dzięki którym można usłyszeć nawet zmiany momentu obrotowego w układzie przeniesienia napędu: Wnętrze pojazdu wypełnione jest wieloma dźwiękami, takimi jak odgłosy silnika, skrzyni biegów, dźwięk zapłonu, odgłosy drogi, wiatru i nie tylko. W Gran Turismo Sport nie tylko testowaliśmy i nagrywaliśmy prawdziwe samochody w ich środowisku naturalnym. We współpracy z departamentem dźwięku Sony Corp. opracowaliśmy także symulator dźwięku, aby odtworzyć optymalne odgłosy, z uwzględnieniem nawet tych, których nie jest w stanie wychwycić ludzkie ucho.

Od samochodów fabrycznych, przez wyścigowe, aż po koncepcyjne – w grze zostało odtworzonych ponad 150 modeli: Z wyjątkiem elementów zastrzeżonych przez twórców aut, zaprezentowane w grze trójwymiarowe modele mają najwyższą jakość i zostały stworzone z największą precyzją. Linia karoserii, krawędzie, przestrzeń między panelami, światła i migacze – wszystkie szczegóły zostały odtworzone jak najdokładniej.

Od torów dużych prędkości po miejskie autostrady: prezentujemy 17 lokacji w 28 różnych układach: W grze odtworzona została ogromna gama torów: rzeczywiste tory wyścigowe, owalne trasy, naturalne trasy wyczynowe oraz miejskie autostrady, opracowane na podstawie planów dróg publicznych. Przepływ True HDR umożliwił odtworzenie naturalnej gry świateł i kolorów, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z tras w rozmaitych warunkach pogodowych i przy wielu rodzajach oświetlenia.

Najlepsza symulacja fizyki w historii serii GT umożliwiła zbalansowanie realizmu i łatwości jazdy: Równolegle z opracowywaniem symulacji fizyki pojazdów, ekipa Gran Turismo zapewniała techniczne wsparcie w prawdziwych wyścigach samochodowych Nürburgring 24, a także Le Mans 24 w klasie LMP1. Gran Turismo Sport wyposażony jest w najnowszy symulator fizyki pojazdów, stworzony dzięki wiedzy czerpanej zarówno ze świata rzeczywistego, jak i wirtualnego. Osiągnięto odwzorowanie fizyki, dzięki której „jazda jest łatwa, ponieważ jest realistyczna”.

Źródło: Oficjalna strona gry

Tagi: Sony Interactive Entertainment | Polyphony Digital | Gran Turismo Sport | Gran Turismo


Czytaj również

Detroit: Become Human
Wolność
- recenzja
Shadow of the Colossus
Klasyka jeszcze nigdy nie była tak przystępna
- recenzja
Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds
Zamarznięte tajemnice
- recenzja
Uncharted: Zaginione dziedzictwo
Kto z babą wojuje, pewno pożałuje
- recenzja
Horizon Zero Dawn
Nowy świt
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.