» Wieści » Dziś na sklepowe półki trafia Lost Planet 2

Dziś na sklepowe półki trafia Lost Planet 2

11-05-2010 14:53 | Ula 'Canela' Kuczyńska

Dziś na sklepowe półki trafia Lost Planet 2
Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o grze, zapoznajcie się z opisem dystrybutora:

"Akcja Lost Planet 2 rozgrywa się dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części gry. W tym czasie miejsce akcji zmieniło się diametralnie. Po sukcesie aktywności terraformacyjnych pokrywa lodowa planety zaczęła topnieć, ustępując miejsca tropikalnym dżunglom i innym środowiskom.

Znajomość pierwszej części tej efektownej strzelanki nie jest jednak niezbędna do czerpania pełnej satysfakcji z Lost Planet 2. Gracze będą prowadzić swoich bohaterów przez różne wątki fabuły tworzące prawdziwie unikalne wrażenia. Twórcy gry zapowiadają, że dzięki przedstawieniu akcji z perspektyw różnych miejsc i bohaterów doświadczenie płynące z gry będzie tak głębokie, jak nigdy dotąd!

Firma Capcom zapewni też niezapomniane przeżycia dzięki zaimplementowaniu w trybie kampanii możliwości kooperacji z czterema graczami! Polowanie na akridy będzie dzięki temu jeszcze bardziej intensywne i pełne taktycznych wyzwań przy dowodzeniu przyjaciółmi. Warto się przygotować, bo tak wielkich przeciwników w grach wideo jeszcze nie było!


Wersja demonstracyjna Lost Planet 2 dostępna jest na platformach Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Network."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Lost Planet 2


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Bagheera
   
Ocena:
0
Już zamówione :D
11-05-2010 15:14
neishin
    Kiender, Duży
Ocena:
0
Szykujcie się, w następnym tygodniu kopiemy dupsztale dużym robalom!
11-05-2010 18:41
Kiender
   
Ocena:
0
Ja chyba zamówię wysyłkowo w Ultimie za 159zł bo jak zajrzałem do Empiku to mi ciśnienie wyraźnie podskoczyło widząc cenę 239zł...
Zdecydowanie trzeba grać co-op'a bo w recenzjach wyraźnie jest podkreślane że to nie jest gra dla singli :)
11-05-2010 20:23
Bagheera
   
Ocena:
0
Ehm... kupowanie gier w Empiku (kupowanie czegokolwiek w Empiku: książek, muzyki, ba - nawet czekoladek) jest rzeczą dla mnie całkiem niezrozumiałą. Jak udało im się utrzymać te ceny w erze porównywarek cenowych jeden Bóg wie.
Zwłaszcza w kwestii gier mogą chyba liczyć tylko na rodziców nieobeznanych z internetem, których dzieci zaciągną tam siłą.
11-05-2010 21:02
Gonz
   
Ocena:
0
siekanie robali już raz się sprawdziło, acz o ile pamiętam konwersja na PS3 lekko obsysała swego czasu. ciekawe jak to teraz wypali.
12-05-2010 00:36

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.