Outpost 2
» Wieści » Drugi Wiedźmin nie na konsole?

Drugi Wiedźmin nie na konsole?

21-10-2010 10:37 | Szymon 'neishin' Szweda

Drugi Wiedźmin nie na konsole?
Jak się okazuje Wiedźmin 2: Zabójcy Królów niekoniecznie musi pojawić się na konsolach. Przygotowywana jest wersja PC, a przygody Geralta na konsole miałby się pojawić później. Sami autorzy twierdzą, że nigdy nie potwierdzili przyszłej obecności tytułu na maszynkach Microsoftu i Sony. Miejmy nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja jak z pierwszym Wiedźminem, który też miał pojawić się na konsolach, ale potem projekt ten zarzucono.
Źródło: Joystiq
Tagi: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów | The Witcher 2: Assassins of Kings


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Gonz
   
Ocena:
+1
powiem brutalnie - nie będzie W2 na konsole. nigdzie nie ma go w zapowiedziach (i nie było), nigdzie nie ma już sugestii nawet że będzie, nie ma powodu do oczekiwania go. chętnie to odszczekam jeśli się mylę.
21-10-2010 11:29
Qrchac
   
Ocena:
0
Niestety muszę się zgodzić. W wersję na konsolę uwierzę jak zobaczę. Mam tylko nadzieję, że mój komp ze spokojem uciągnie tą gierkę.
21-10-2010 12:37
~Troll Slayer

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A zatem redakcje PSX EXTREME i NEO to oszuści, ponieważ kilkakrotnie w tych magazynach poświęconych WYŁĄCZNIE grom na konsole pojawiały się zapowiedzi II Wiedzmina i wywiady z jego twórcami...
22-10-2010 11:47
neishin
   
Ocena:
0
nie sądzę, że to problem gazet, a tego, że CD łudziło, że gra wyjdzie na konsole... zresztą podobnie było z częścią pierwszą.

W sumie niezła akcja reklamowa, najpierw zasugerować, że będzie na konsole, potem się zdziwić, że wszyscy tak myślą, a napaleni gracze konsolowi kupią wersję PC i tak :D
22-10-2010 16:08

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.