» Dishonored

Dishonored

Dodał: Łukasz 'Qrchac' Kowalski

Tytuł: Dishonored
Producent: Arkane Studios
Wydawca: Bethesda Softworks
Dystrybutor polski: Cenega
Data premiery (świat): 9 października 2012
Data premiery (Polska): 12 października 2012
Platformy: PS3, Xbox 360, PC
Strona WWW: www.dishonored.com/

Dishonored jest grą FPS z elementami skradankowymi, tworzoną przez zespół z dużym bagażem doświadczenia w branży. Studio Arkane ma na swoim koncie Arx Fatalis i Dark Messiah of Might & Magic. Dodatkowo wspiera ich współtwórca serii Deus Ex - Harvey Smith oraz projektant miasta City 17 z Half Life 2 - Viktor Antonov.

Pewnego dnia zamordowana zostaje cesarzowa, a oskarżonym o to zostaje jej ochroniarz, Corvo. Spisek ten zostaje uknuty przez Lorda regenta, który pragnie dzięki temu ukryć swoje machlojki. Jednak nie zdaje sobie sprawy jak niebezpiecznym człowiekiem jest Corvo. Bohater szybko ucieka z więzienia i postanawia się zemścić.

Głównym założeniem twórców jest zabijanie po cichu, chociaż nie wyklucza się otwartych walk. Wszystko zależeć będzie od upodobań graczy. Deweloperzy wzorowali się właśnie na takich produkcjach jak Thief oraz Deus Ex.

Corvo będzie wykorzystywać nie tylko zmyślne urządzenia ale także swoje nadprzyrodzone zdolności. Nagłe przyśpieszenie, teleportacja czy podwójny skok to dla niego chleb powszedni. Podobnie świetnie specjalizuje się w walce wręcz.
Tagi: Dishonored

Filmy

» Debut Trailer


Czytaj również

Dishonored 2
Nowe szaty cesarzowej
- recenzja
Dishonored
Ład kontra Chaos
- recenzja
Dishonored
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.