» Wieści » Diablo opęta konsole?

Diablo opęta konsole?

|

Diablo opęta konsole?
Choć oficjalnie nikt nie zapowiada premiery trzeciej odsłony serii Diablo na konsole, to nie da się ukryć, Blizzard robi do niej przymiarki. Szczególnie mocno zawrzało w sieci, kiedy developer zamieścił oferty pracy dla głównego projektanta, głównego programisty i starszego producenta konsolowej wersji gry.

Ogłoszenie to podziałało jak kij włożony w mrowisko. Pecetowcy momentalnie zarzucili Blizzardowi opóźnianie premiery gry właśnie z uwagi na prace nad wersja dla Xboxa 360 oraz PS3. Na reakcję dewelopera nie trzeba było długo czekać. Na oficjalnej stronie gry możemy przeczytać:

Rozważamy obecnie możliwość tytuły związanego z Diablo na konsole i poszukujemy kilku pracowników związanych z konsolami do ekipy Diablo III. Jak wspominaliśmy wcześniej przy odpowiednio poprowadzony gameplay'u może pasować do wymogów konsolowych i jesteśmy ciekawi kto byłby zainteresowany takim projektem.(...)

Proszę zauważyć, ze nie jest to zapowiedź tytułu na konsole. W pierwszej kolejności jesteśmy zainteresowani stworzeniem wersji Diablo III dla komputery z systemami operacyjnymi Windows oraz MAC i nie przewidujemy żadnych prace nad wersją konsolową miały jakikolwiek wpływ na opóźnienie premiery gry.


Mimo wszystko fani mają solidne podstawy do bycia podejrzliwymi w tej materii. W końcu o tym tytule mówi się już od lat, a końca prac nadal nie widać.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: oficjalna strona Diablo III
Tagi: Blizzard | Diablo | Diablo III | diablo 3


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.