» Wieści » Diablo opęta konsole?

Diablo opęta konsole?

16-11-2010 13:37 | Łukasz 'Qrchac' Kowalski

Diablo opęta konsole?
Choć oficjalnie nikt nie zapowiada premiery trzeciej odsłony serii Diablo na konsole, to nie da się ukryć, Blizzard robi do niej przymiarki. Szczególnie mocno zawrzało w sieci, kiedy developer zamieścił oferty pracy dla głównego projektanta, głównego programisty i starszego producenta konsolowej wersji gry.

Ogłoszenie to podziałało jak kij włożony w mrowisko. Pecetowcy momentalnie zarzucili Blizzardowi opóźnianie premiery gry właśnie z uwagi na prace nad wersja dla Xboxa 360 oraz PS3. Na reakcję dewelopera nie trzeba było długo czekać. Na oficjalnej stronie gry możemy przeczytać:

Rozważamy obecnie możliwość tytuły związanego z Diablo na konsole i poszukujemy kilku pracowników związanych z konsolami do ekipy Diablo III. Jak wspominaliśmy wcześniej przy odpowiednio poprowadzony gameplay'u może pasować do wymogów konsolowych i jesteśmy ciekawi kto byłby zainteresowany takim projektem.(...)

Proszę zauważyć, ze nie jest to zapowiedź tytułu na konsole. W pierwszej kolejności jesteśmy zainteresowani stworzeniem wersji Diablo III dla komputery z systemami operacyjnymi Windows oraz MAC i nie przewidujemy żadnych prace nad wersją konsolową miały jakikolwiek wpływ na opóźnienie premiery gry.


Mimo wszystko fani mają solidne podstawy do bycia podejrzliwymi w tej materii. W końcu o tym tytule mówi się już od lat, a końca prac nadal nie widać.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: oficjalna strona Diablo III
Tagi: Diablo III | Diablo | Blizzard | diablo 3


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.