» Wieści » Detroit: Become Human przedpremierowo w kinie

Detroit: Become Human przedpremierowo w kinie


Detroit: Become Human przedpremierowo w kinie

Już w piątek (25 maja) premierę będzie miała gra studia Quantic Dream Detroit: Become Human, a dzisiaj (23 maja) polski oddział PlayStation zorganizował wspólne granie w warszawskim kinie Kinoteka. 

Polski oddział PlayStation organizuje wspólne granie w Detroit: Become Human 23 maja 2018 r. o 19:30 w warszawskim kinie Kinoteka (Pałac Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1). Osoby, które są zainteresowane wydarzeniem mogą zapisać się poprzez formularz dostępny na  http://cinema-experience.pl/. Trzeba mieć przy sobie naładowany smartfon lub tablet, gdyż organizatorzy obiecują, że decyzje w grze będą podejmowane wspólnie przez widzów, właśnie za pomocą urządzeń przenośnych.

Detroit: Become Human to pełen zwrotów akcji thriller neo-neoir, opowiadający o służących ludziom androidach, które, pragnąc wolności, modyfikują swoje oprogramowanie. Gracz poznają historię z perspektywy trzech androidów: Kary, opiekującej się małą dziewczynką; Connora, który służy w policji Detroit, ścigając zbuntowane androidy; oraz Markusa, przewodzącego powstającemu buntowi. Akcja gry toczy się w Detroit w roku 2038, w którym androidy wykonują różne prace, których ludzie nie chcą lub nie mogą zrobić sami. Rodzi to napięcia społeczne, a gra pełna jest nieoczywistych dylematów moralnych i wymaga od gracza podejmowania trudnych decyzji, które budują niezwykłą, wielowątkową opowieść o człowieczeństwie widzianym oczami maszyn. Do dyspozycji gracza dostępnych są tysiące wyborów i kilkanaście zakończeń.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: PlayStation 4 | Detroit: Become Human


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.