» Destiny: The Taken King

Destiny: The Taken King

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Destiny: The Taken King
9
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Destiny: The Taken King
Producent: Bungie Software
Wydawca: Activision Blizzard
Dystrybutor polski: CDP.pl
Data premiery (świat): 15 września 2015
Data premiery (Polska): 15 września 2015
Platformy: PS4, PS3, XONE, X360
Strona WWW: www.destinythegame.com/
Cena: 289 zł.

Nowy przeciwnik nadchodzi

Mroczny cień padł na nasze światy. Oryx, król Taken, powziął zemstę i tworzy armię skorumpowanych Taken manipulując samym Mrokiem. Znajdź drogę na pokład Dreadnaughta, aby pokonać króla Taken zanim on i jego mroczna armia pochłoną naszą cywilizację i doprowadzą nasz układ słoneczny do ruiny.

Kolejna niezapomniana przygoda

Destiny: The Taken King to kolejna niezapomniana przygoda w uniwersum strzelanki Destiny. Rozszerzenie wprowadza nową kampanię fabularną i zadania, nowych przeciwników, nowe lokacje nowe mapy do trybów Strikes i Crucible, nowy Raid, który przetestuje Twoje umiejętności, i jeszcze więcej. Aby sprostać tym wyzwaniom, na Strażników czekają trzy nowe, potężne podklasy i ogromny arsenał broni, pancerzy i ekwipunku.

Nowości

  • nowa kampania — masywny okręt Dreadnaught objawił się w pierścieniach Saturna. Oryx, król Taken, przybył do naszego układu słonecznego. Przyprowadził ze sobą złowrogą armię, żeby dokonać zemsty na Strażnikach, którzy zabili jego syna, Crotę, i pochłonąć nasze światy. Skorzystaj z nowych umiejętności, broni i ekwipunku. Pokonaj hordy Taken. Udaj się na pokład Dreadnaughta i staw czoła samemu Oryxowi w jego świątyni.
  • potężne nowe umiejętności — aby pokonać Mrok i armię Taken, gracze otrzymają zupełnie nowe podklasy, z ich wyjątkowymi mocami. Warlock zawładnie energią elektrycznej burzy, Hunter stworzy łuk z energii grawitacyjnej próżni, zaś Titan przywoła ognisty młot, który spali jego wrogów na odległość albo posłuży do zadania dewastującego uderzenia.
  • nowe aktywności i nagrody - weź udział w nowych misjach Strikes i zmierz się z potężnymi bossami, wykonuj nowe zadania, żeby zdobyć legendarny ekwipunek i przygotuj się nowy, duży Raid, który przetestuje sześcioosobowe zespoły graczy. Zdobywaj nowe poziomy w Destiny i uzupełnij swój arsenał o zupełnie nowe bronie i pancerz. Zbierz nowe, potężne przedmioty Exotics.

Źródło: cdp.pl

Tagi: Bungie Software | Destiny | Destiny: The Taken King


Czytaj również

Destiny: The Taken King
Wejście króla
- recenzja
Destiny 2
Zabawna Farma
- recenzja
Destiny 2 – Klątwa Ozyrysa
Strażnik śmierci
- recenzja
Graliśmy w Destiny 2
Co nowego od twórców Halo?
- recenzja
Destiny
Ciężka dola Strażnika
- recenzja
Wrażenia z bety Destiny
Przeznaczenia nie oszukasz

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.