» Conan Exiles

Conan Exiles

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Conan Exiles
6.5
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Conan Exiles
Producent: FunCom
Wydawca: Deep Silver
Dystrybutor polski: Techland
Data premiery (świat): 8 maja 2018
Data premiery (Polska): 8 maja 2018
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Strona WWW: www.conanexiles.com/
Cena: 209 zł

Conan Exiles to gra survivalowa z otwartym światem, osadzona w realiach bezlitosnych krain Conana Barbarzyńcy! Przetrwaj w dzikim świecie, zbuduj swoje królestwo i dominuj nad wrogami podczas brutalnych walk i wielkich wojen.

Zaczynasz grę z pustymi rękami i musisz wykuć dziedzictwo własnego klanu, poczynając od budowy niewielkiego domu, aż do olbrzymich fortec i całych miast. Możesz walczyć mieczami, łukami, machinami oblężniczymi, a nawet sterować olbrzymimi awatarami bogów, siejąc spustoszenie w miastach wrogów.

Odkrywaj bezkresny, pozbawiony granic świat pełen niebezpieczeństw i możliwości. Poluj na zwierzęta i gromadź zasoby. Zabijaj potwory i zdobywaj skarby. Zapuszczaj się w podziemne czeluście i odkrywaj tajemnice prastarych cywilizacji.

Cechy gry

Odkrywaj ogromny świat

Odkrywaj olbrzymi świat – od spalonych słońcem pustyń na południu po ośnieżone szczyty górskie na północy. Poznaj starożytne kultury, ruiny i podziemia!

Przetrwaj

Zadbaj, aby nie było ci za zimno lub za gorąco, zdobywaj jedzenie i picie, staw czoło groźnym burzom piaskowym i nie pozwól, aby ogarnęło cię spaczenie podczas odkrywania mrocznych podziemi, a do tego walcz ze straszliwymi potworami – wszystko to, aby pozostać przy życiu!

Buduj

Gromadź surowce i wytwarzaj narzędzia oraz broń. Buduj najpierw niewielkie osady, a z czasem, kawałek po kawałku, całe miasta. Możesz budować między innymi mury, pułapki, czy windy, a także wyposażać swoje budowle, korzystając z szerokiego wachlarza mebli i stanowisk rzemieślniczych oraz rozstawiać strażników.

Dominuj

Wypowiedz wojnę swoim wrogom, używając machin oblężniczych i materiałów wybuchowych, aby obrócić ich mury w pył, a następnie zaatakuj ich z pełną dzikością i furią.

Stwórz armię niewolników

Bierz do niewoli bohaterów niezależnych, zaciągaj ich do swojej bazy, a potem przełamuj ich wolę na Kole Bólu. Twórz z nich łuczników, rzemieślników, artystów lub innych członków twojej społeczności.

Stań się bogiem

Poświęcaj swoich wrogów na ołtarzu wybranego bóstwa, aby przyzwać gigantycznego awatara, którym możesz sterować. Kroczący awatar potrafi niszczyć budynki i zabijać całe zastępy wrogów!

Graj w pojedynkę lub z innymi

Graj w pojedynkę w grze lokalnej lub walcz o przetrwanie w trybie wieloosobowym na serwerach publicznych. Możesz też założyć własny serwer i zaprosić innych do gry.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Conan Exiles | Conan | FunCom | Deep Silver | Techland


Czytaj również

Metro Exodus
Kiedy Metro przestaje wystarczać
- recenzja
Conan Exiles
Budząc pierwotne instynkty
- recenzja
Conan Exiles
Barbarzyńcy nadchodzą
- recenzja
Gamescom 2023 – Część I
Święto gier w Kolonii
Rzut okiem na Conan: Adventures in an Age Undreamed Of
Przygody w erze niewyśnionej
- pierwsze wrażenia

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.