» Civilization VI

Civilization VI

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Civilization VI
7.75
Ocena użytkowników
Średnia z 2 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Civilization VI
Producent: Firaxis Games
Wydawca: 2K Games
Dystrybutor polski: Cenega
Data premiery (świat): 22 listopada 2019
Data premiery (Polska): 22 listopada 2019
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Strona WWW: www.civilization.com
Cena: 209 zł

Sid Meier’s Civilization VI to nagradzana (The Games Awards Best Strategy Game, DICE Awards Best Strategy Game) odsłona prestiżowej serii Civilization, której ojcem jest legendarny projektant Sid Meier. Twoje zadanie polega na zbudowaniu imperium zdolnego przetrwać próbę czasu. Odkrywaj nowe lądy, twórz nowe technologie, pokonuj wrogów i stawiaj czoła największym przywódcom w historii, by stworzyć najwspanialszą cywilizację, jaką widział świat.

Civilization VI na PlayStation 4 i Xbox One zawiera najnowsze aktualizacje gry, usprawnienia i cztery dodatki, a w nich cztery nowe cywilizacje, przywódcy i scenariusze:

  • Pakiet scenariusza wikingów.
  • Pakiet cywilizacji i scenariusza Polski.
  • Pakiet cywilizacji i scenariusza Australii.
  • Pakiet cywilizacji i scenariusza Persji i Macedonii. 

Cechy wydania na konsole:

Graj na swój sposób

Wybierz swoją własną drogę do zwycięstwa. Stwórz najbardziej zaawansowaną naukowo cywilizację, zdominuj świat dzięki potędze swojego wojska lub uczyń swoje imperium światowym centrum kultury i sztuki.

Najwięksi przywódcy w historii świata

Wciel się w jednego z 24* różnych przywódców pochodzących z różnych krajów i okresów historii. Stwórz imperium z lukratywnymi szlakami handlowymi dzięki władczyni Egiptu, Kleopatrze, wykorzystaj militarną siłę rzymskich legionów Trajana lub stań się kulturową potęgą z władcą Japonii, Hojo Tokimune. Każdy przywódca umożliwia prowadzenie rozgrywki zgodnie z własnymi upodobaniami oraz dysponuje unikalnymi umiejętnościami, jednostkami i infrastrukturą ułatwiającymi dążenie do zwycięstwa.

* Łącznie 27 przywódców w wersji Civilization VI na PlayStation 4.

Ekspansywne imperia

Obserwuj swoje imperium rozprzestrzeniające się na mapie świata. Zasiedlaj niezbadane lądy, ulepszaj swoje otoczenie, buduj nowe dzielnice i spraw, by twoje miasta – i twoja cywilizacja – rozkwitały. 

Aktywne badania

Odblokuj przyśpieszenia ułatwiające postęp. Aby rozwijać się szybciej, wykorzystuj swoje jednostki do aktywnej eksploracji, przekształcania otaczającego je świata i odkrywania nowych kultur.

Dynamiczna dyplomacja

Interakcje z innymi cywilizacjami zmieniają się wraz z rozwojem rozgrywki – od prymitywnych pierwszych kontaktów, których nieodłącznym elementem jest wojna, po dostępne na późniejszym etapie gry sojusze i negocjacje.

Ekscytujące i wyjątkowe scenariusze

Civilization VI na PlayStation 4 i Xbox One zawiera cztery grywalne scenariusze, z których każdy odznacza się wyjątkowym miejscem akcji i stylem rozgrywki inspirowanym historią. Weź udział w kolonizacji Australii w scenariuszu "Potentat australijskiego pustkowia", obroń Polskę przed najeźdźcami w scenariuszu "Dziedzictwo Jadwigi", wybierz jednego z wikińskich przywódców, który podbije Europę, w scenariuszu "Wikingowie, kupcy i najeźdźcy!" lub zawładnij całym znanym światem w scenariuszu "Podboje Aleksandra".

Gra wieloosobowa nastawiona na współpracę i współzawodnictwo

Tryb sieciowej gry wieloosobowej pozwala na wspólną zabawę nawet 4 graczom, którzy mogą ze sobą współpracować lub walczyć o supremację.

Źródło: Opis dystrubutora

Tagi: Civilization VI | Civilization | Sid Meier's Civilization VI | Firaxis Games | 2K Games | Cenega


Czytaj również

Civilization VI
Królowa strategii w wersji konsolowej
- recenzja
Graliśmy w Civilization VI
Nowa odsłona starej jakości
Borderlands 3
Wracając na znane śmieci
- recenzja
Civilization VI – Rise and Fall
Cywilizacja na fali wznoszącej
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.