» Wieści » Cenega wyda Demon's Souls

Cenega wyda Demon's Souls

|

Cenega wyda Demon's Souls
Do planu wydawniczego Cenegi trafiło Demon’s Souls. Gra ukaże się w Polsce także w europejskiej wersji na PlayStation®3 (PS3™). Będzie to ekskluzywna wersja limitowana "Black Phantom Edition" - wraz z płytą z soundtrackiem, artbookiem oraz poradnikiem strategicznym do gry.


Pełna treść informacji prasowej:
Cenega, partner firmy NAMCO BANDAI w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii ogłasza, że do planu wydawniczego trafiła otoczona kultem gra akcji RPG - Demon’s Souls! Mając na uwadze olbrzymią ilość nagród oraz wysokie noty, jakie ta gra zdobyła w Japonii i Ameryce Północnej, wydawca zdecydował, iż gra ukaże się w Polsce także w europejskiej wersji na PlayStation®3 (PS3™). Będzie to ekskluzywna wersja limitowana "Black Phantom Edition" - wraz z płytą z soundtrackiem, artbookiem oraz poradnikiem strategicznym do gry.


"Bardzo cieszymy się że możemy współpracować z SCEI (Sony Computer Entertainment Inc.), aby dotrzeć z tą fantastyczną produkcją także do graczy spoza Japonii i Ameryki Północnej" – mówi Olivier Comte Wiceprezes NAMCO BANDAI. "Jakość gry wpisuje się w charakter, jaki ma rozbudowujące się wciąż portfolio naszych tytułów. Dołożymy wszelkich starań w zapewnienie jej na naszym rynku co najmniej takiego sukcesu, jaki odniosła wszędzie indziej."


Zniewalający i piękny Demon’s Souls jest jedną z tych gier RPG, na które właściciele PS3 czekali odkąd ta konsola się pojawiła!
Rewolucyjne funkcje online zagwarantują nieznany wcześniej poziom rozrywki. Płynne przejście do trybu multiplayer pozwoli urozmaicić tryb dla jednego gracza. Połącz siły z innymi graczami, aby współpracując, zwyciężyć jednego z wielu głównych bossów albo dołącz do rozgrywki doświadczonych graczy i wyzwij ich na pojedynek jeden na jednego.


Zostawiaj wskazówki i tropy dla tych, którzy zechcą podążać twoimi śladami! Nawet Twoja przypadkowa śmierć, a raczej pozostawione ślady krwi, pozwolą Twoim następcom odtworzyć jej przebieg, co będzie stanowić cenną wskazówkę, jak uniknąć tak strasznego losu. Niespotykany w swojej głębi, niezrównane w trudności rozgrywki - Demon’s Souls ­- jest definitywnie najlepszą z gier Action-RPG na konsole!


Brytyjski Portal Eurogamer.net ocenił ten tytuł na 9 z 10 możliwych do uzyskania punktów- "absolutnie zniewalająca, mroczna, dopracowana w najmniejszych szczegółach, okrutna", dodając: "Demon’s Souls można pokochać jak tylko kilka innych gier na świecie".

Gamespot uhonorował ten tytuł mianem "Gry Roku 2009" – "całkowicie wciągająca i będąca wyzwaniem- jest jedną z najlepszych produkcji tego roku!"


Już wkrótce także w naszym kraju ukaże się ekskluzywne wydanie na PS3 wraz z zupełnie nowym zachwycającym artbookiem w twardej okładce z grafikami koncepcyjnymi i z gry oraz oryginalnym i nastrojowym soundtrackiem oraz poradnikiem strategicznym do gry.


Abu uzyskać więcej szczegółowych informacji o NAMCO BANDAI, odwiedź stronę: www.namcobandaipartners.com
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Cenega Poland | Demon's souls | Namco Bandai


Czytaj również

Komentarze


Draker
   
Ocena:
0
O, troche pozno, ale ciesze sie, ze jednak zdecydowali sie to wydac. Moze dzieki temu cena gry w sklepach spadnie do bardziej rozsadnego poziomu.
10-05-2010 15:29
Duke Kris
   
Ocena:
0
Dla mnie ta gra jest warta ceny nawet 200 zł.
10-05-2010 19:39
Gonz
   
Ocena:
0
dopiero zacząłem. czuję potencjał, ale jakieś to takie wszystkie dla mnie gameplayowo puste, exgenowe + online. musze sie wgryźć.
10-05-2010 20:56

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.