» Aliens: Colonial Marines

Aliens: Colonial Marines

Dodał: Łukasz 'Qrchac' Kowalski

Aliens: Colonial Marines
3.25
Ocena użytkowników
Średnia z 2 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Colonial Marines
Producent: Gearbox Software
Wydawca: SEGA
Dystrybutor polski: CD Projekt
Data premiery (świat): 12 lutego 2013
Data premiery (Polska): 15 lutego 2013
Platformy: PS3, Xbox 360, Wii U, PC
Strona WWW: www.sega.com/aliens/index.php

Studio Gearbox, które zasłynęło głównie Brothers in Arms, aktualnie pracuje nad dwoma, ciekawie zapowiadającymi się projektami - Borderlands i właśnie Aliens: Colonial Marines - grze opartej na motywach filmu Obcy.

Bohaterem gry jest dowódca oddziału tytułowych Marines. Nasza drużyna wysłana zostaje w przestrzeń kosmiczną, by wykonać różnego rodzaju misje, związane często z eksterminacją Obcych. Akcję gry zaczynamy na statku U.S.S Sulaco, w dalszej części rozgrywki miejsce działania ulegnie zmianie.

Celem twórców jest głównie oddanie klimatu z filmowego pierwowzoru. Gracz ma być cały czas w niepewności i strachu. Ponadto już samo przemieszczanie przez klaustrofobiczne korytarze statku, mają wzbudzać u gracza nieustanny przypływ adrenaliny. Nigdy nie będziemy mogli być w stu procentach tego, skąd nadciągnie kolejny obcy. Dodatkową przeszkodą mają być facehuggery - poczwary, chwytające swą ofiarę za głowę, następnie zapładniając ją przez otwór gębowy. Ci co oglądali film, wiedzą jak wredne są te niewielkie, acz potwornie szybkie bestie.

By było nam nieco raźniej, współtowarzyszyć nam będzie trzech innych marine, którymi dodatkowo będziemy mogli dowodzić. Otrzymamy panel dowodzenia, który ma być wygodny i prosty w obsłudze. Za jego pomocą będziemy mogli m.in. wydać rozkaz otwarcia drzwi czy też ataku na wrogą jednostkę. Co ciekawe, w dowolnego z naszych podwładnych wcielić może się żywy gracz, który może dołączyć na tym samym komputerze oraz po przez internet.

Oprócz trybu kooperacji, w grze obecny będzie również klasyczny multiplayer, z tym, że dodane zostaną nowe tryby rozgrywki (np. Alien Hunt). Twórcy gwarantują, że potyczki sieciowe będą emocjonujące i dynamiczne.
Tagi: Colonial Marines | Gearbox Software | SEGA

Filmy

» Contact Trailer
» E3 Walkthrough Demo
» Gameplay Trailer
» Multiplayer Preview


Czytaj również

Borderlands 3
Wracając na znane śmieci
- recenzja
Yakuza 0
Szalone jest życie gangstera
- recenzja
Yakuza 0
Mała draka w wielkim Tokio
- recenzja
Yakuza 4
- recenzja
Borderlands
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.