» Comix - ukryty » AD2009 #3

AD2009 #3


wersja do druku

AD2009 #3
Magdalena i Maciej Reputakowscy
Rocznik '80, małżeństwo Panny z krakowskich Bronowic i Przybłędy z Lublina.

Przez parę lat byli związani z wydawanym przez Egmont pismem Cybermycha, w którym pisali scenariusze do komiksów o tytułowej maskotce. Poza tym odpowiadają za poniższą, w pełni autorską serię, której koncepcja narodziła się gdzieś w okolicach Rzymu, późnym latem 2005 roku.

Można powiedzieć, że lubią komiksy.Konkurs!

Po raz drugi zapraszamy do konkursu dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako autorzy przygód Aniołka i Diabełka.

Aby bawić się z nami, wystarczy do 15 października wysłać na adres [email protected] pomysł na scenariusz jednego odcinka AD2009. Może być to jednokadrówka lub jednoplanszówka. Wybrany pomysł (nie musi być pełny i skończony, grunt, by był ciekawy i pasujący do konwencji serii) obrobimy i zilustrujemy.

Poza tym autor wybranego pomysłu otrzyma od nas 600 punktów do wydania w sklepiku punktowym Poltera. Zastrzegamy sobie prawo wybrania większej ilości pomysłów lub nierozstrzygnięcia zabawy.

Czekamy na Wasze pomysły!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamęCzytaj również

Komentarze


Mayhnavea
   
Ocena:
0
Dalszy rozwój dyskusji został zmoderowany ze względu na osobiste wycieczki dyskutantów i brak wartości merytorycznej. Bardzo proszę o zachowanie dystansu do pewnych spraw i powstrzymanie się.

~rogala1, to już któryś raz z rzędu, kiedy mam z Tobą tego typu problemy i muszę moderować – potraktuj to jako moderatorskie ostrzeżenie.

Qball, bardzo proszę nie karmić troll(owani)a, bo, jak widzisz, to zaraźliwe.
18-10-2009 12:12
Repek
    @Od moda
Ocena:
0
Już raz prosiłem o nieflejmowanie.

Pozdrawiam
19-10-2009 02:28

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.