» Wieści » Zmiana wydawcy Zeszytów Komiksowych

Zmiana wydawcy Zeszytów Komiksowych

|

Zmiana wydawcy Zeszytów Komiksowych

W ostatnich tygodniach nastąpiła zmiana wydawcy Zeszytów Komiksowych. Od najbliższego 19. numeru będzie nim Fundacja Instytut Kultury Popularnej, przy wsparciu Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fundacja IKP jest prowadzona m.in. przez Michała Traczyka, zastępcę redaktora naczelnego Zeszytów - można więc powiedzieć, że wybijamy się na samodzielność.

Informacja prasowa:

Współpraca naszego pisma z Centralą i Fundacją Tranzyt trwała pięć lat, czyli prawie połowę okresu istnienia Zeszytów. Te pięć lat to był czas niesłychanie owocny. Dzięki pomocy Centrali i Michała Słomki udało się nam osiągnąć bardzo wiele i zapewnić Zeszytom solidną przyszłość, a wszystko przy zachowaniu kompletnej redakcyjnej niezależności. W ostatnim czasie nasze wizje stały się jednak rozbieżne, zaś powstanie rok temu Fundacji IKP stworzyło możliwość dokonania zmiany, która naszym zdaniem będzie kolejnym milowym krokiem w historii magazynu.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Fundacja Instytut Kultury Popularnej | Biblioteka Uniwersytecka | Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu | Zeszyty Komiksowe


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.