» Wieści » Złe sny na Kickstarterze

Złe sny na Kickstarterze

19-04-2021 09:23 | Joanna 'Shadov' Walczak

Złe sny na Kickstarterze

Na Kickstarterze wystartowała zbiórka na ufundowanie Złych snów, najnowszego komiksu autorstwa Janka Kozy. Album ma liczyć 80 stron w kolorze w twardej oprawie. Zostanie wydany w języku polskim oraz angielskim.

Najmniejsza kwota wsparcia zapewniająca fizyczny egzemplarz książki to 45 zł. Najwyższa to 3500 zł gdzie jako dodatek do książki, ukaże się komiks według naszego snu.

O czym opowiada komiks?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Sportretowane przez Janka Kozę dziewięć postaci, rozedrganych niczym kreska autora, zmaga się z frustrującą pracą, nudą, nieudanymi związkami lub koszmarem bezsenności. Chcąc odmienić swój los, zanurzają się w senne marzenia i osiągają swoje małe momenty spełnienia, które rozświetlają im mroki szarej polskiej codzienności. Ich urzeczywistnienie pozostawia jednak bohaterów w marazmie i osamotnieniu. Koza, z właściwym sobie naturalistycznym spojrzeniem, zarysowuje obraz problemów i pragnień, grymasów i uniesień przekroju naszego społeczeństwa, od dwudziestokilku- do pięćdziesięciolatków. I nie wiadomo tylko czy ich zły sen rozpoczyna się gdy układają głowę na poduszce, czy kiedy otwierają oczy po nocnych rojeniach.

Link do zbiórki.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Kickstarter | Janek Koza | złe sny


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.