» Wieści » Zapowiedź: Star Wars Komiks #17

Zapowiedź: Star Wars Komiks #17

10-01-2010 02:35 | Grzesiek 'SethBahl' Adach

Zapowiedź: Star Wars Komiks #17
Wydawnictwo Egmont opublikowało zapowiedź siedemnastego numeru czasopisma Star Wars Komiks. Znajdziecie w nim:
  • Pole rażenia (z Republic #53) - Wojny klonów trwają od czterech miesięcy. Separatyści opracowali nową broń biologiczną i Republika pragnie zdobyć antidotum. Grupa Jedi, z Obi-Wanem na czele, rusza w tym celu na planetę Queyta. Obi-Wan natyka się tam na Durge’a, łowcę nagród i separatystycznego dowódcę, a także na Mroczną Jedi Asajj Ventress. Nie będzie to ich ostatnie spotkanie.
  • Kapitan C-3PO (z Tales #8) - Krótka przygoda z udziałem pary najsłynniejszych droidów w galaktyce. Wspominany w dialogach kapitan Antilles to Raymus Antilles, kapitan korwety Tantive IV, która przewoziła maleńką Leię na Alderaan, a znacznie później – plany Gwiazdy Śmierci. Kapitan zginął z ręki Dartha Vadera. Mimo zbieżności nazwisk nie był krewnym rebelianckiego pilota Wedge’a Antillesa.
  • Przelicytowany, lecz niepokonany (z Tales #7) - Bohaterowie tej historii to dwoje łowców nagród, Boba Fett oraz Sintas Vel. Oboje pilnie poszukują pewnego pojemnika i trafiają na słynącą z domów aukcyjnych planetę Bidamount. Co jest w pojemniku? Tego dowiadujemy się pod koniec historii, przy okazji poznając pewną tajemnicę z przeszłości obojga łowców.
Komiks trafi do sklepów 14 stycznia i kosztować będzie 5,99 zł.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Egmont Polska
Tagi: Star Wars Komiks #17 (1/2010) | Star Wars Komiks


Czytaj również

Star Wars Komiks #17 (1/2010)
Nie wszystko złoto, co ma w sobie Bobę
- recenzja
Poe Dameron: Iskra i płomień
Rozszerzanie uniwersum czy zapchaj dziura
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.