» Wieści » Zaczęło się od Epoxy

Zaczęło się od Epoxy

26-03-2015 16:42 | Marcin 'Edgar Allan' Waincetel

Zaczęło się od Epoxy

27 kwietnia nakładem wydawnictwa Kubusse ukaże się polskie wydanie komiksu Epoxy ze scenariuszem Jeana Van Hamme'a i rysunkami Paula Cuveliera. Epoxy to przepełniona subtelną erotyką historia przedstawiająca perypetie pięknej i naiwnej dziewczyny w świecie znanym z greckiej mitologii.

Informacja prasowa:

Po tym, jak wypoczywająca na łódce Epoxy niespodziewanie trafia na obcy jacht, dziewczyna zostaje wyrwana ze znanej jej rzeczywistości i trafia do mitycznej krainy. Pragnąc za wszelką cenę odnaleźć drogę do domu, dołączy do plemienia dumnych Amazonek, podbije serce młodego centaura i stanie przed obliczem samego Hadesa. Zagubiona w świecie bogów i niezwykłych stworzeń, będzie musiała rozstrzygnąć, komu może zaufać, a kto ma wobec niej własne plany.

Wydana po raz pierwszy w 1968 roku, Epoxy to owoc współpracy Paula Cuveliera, malarza i jednego z pierwszych twórców komiksowego magazynu Tintin, oraz Jeana Van Hamme’a, późniejszego twórcy takich serii jak Thorgal, XIII, Largo Winch czy Lady S. Oto debiut belgijskiego scenarzysty określanego mianem Midasa komiksu!

Premiera komiksu przygotowywana jest na XV Festiwal Fantastyki PYRKON.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Kubusse | epoxy | Jean Van Hamme | Lady S


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.