» Wieści » Wystawa Złe Sny Janka Kozy w Poznaniu

Wystawa Złe Sny Janka Kozy w Poznaniu

|

Wystawa Złe Sny Janka Kozy w Poznaniu

W sobotę 4 lipca o godzinie 20:00 w Galerii Drewutnia w Poznaniu (ul. Ogrodowa 11) w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Kultury Komiksowej Ligatura odbędzie się wernisaż wystawy Złe Sny Janka Kozy, która w tym roku pokazywana była już w Białymstoku (13-16 marca). 

Informacja prasowa:

Zapraszamy na wystawę promującą najnowszy album komiksowy Janka Kozy, który ukaże się nakładem wydawnictwa Centrala.

Wystawa komiksowa składająca się z opowiadań o ludzkich snach. Od słodkich i przyjemnych po koszmarne. Jest w nich upragniona miłość, niezwykła siła, seksualne spełnienie i ogromna władza, ale także zazdrość, wstydliwe tajemnice, poniżenia i mroczne koszmary. W snach może spełnić się to, co nie udało się w życiu, a niektórym sny zastępują prawdziwe życie.

Kolejne historie to kolejne rozmowy z osobami opowiadającymi swoje sny. Niestety nie wiadomo czy są to rzeczywiste sny czy tylko to, o czym opowiadający chcieliby śnić, bo w rzeczywistości nic im się nie śni. 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Kolejne opowiadania zamieniają się w litanię pretensji, rozczarowań, naiwnych tandetnych marzeń i żalu do nieudanego życia. 

Wysłuchujący tego wszystkiego znudzony autor sam wreszcie zasypia. Ostatecznie widz/czytelnik również.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Ligatura na Facebooku
Tagi: Ligatura | 6. Festiwal Kultury Komiksowej Ligatura | złe sny | Janek Koza | Centrala Central Europe Comics Art | Centrala


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.