» Wieści » Wielki powrót Chobits - reedycja już niedługo

Wielki powrót Chobits - reedycja już niedługo

|

Wielki powrót Chobits - reedycja już niedługo

Wydawnoctwo J.P.Fantastica zapowiedziało całkowicie nową edycję mangi studia CLAMP – Chobits. Ukażą się w niej artbook oraz wydanie deluxe mangi.

Manga opowiada o alternatywnej Japonii, w której każdy może kupić persocona – komputer osobisty w kształcie człowieka. Pewnego dnia młody mężczyzna, mieszkający w Tokio Hideki, znajduje kobiecego persocona na śmietniku. Zabiera go – gdyz nigdy nie było go stać n własny model – ale z humanoidalnym pecetem coś jest ie tak: nie potrafi jednak powiedzieć nic innego poza „Chii”… Tak zaczyna się niezwykła opowieść w słodko-gorzkich klimatach. Tytuł pierwotnie ukazywał się w Poslce w latach 2003-2004 w standardowym formacie.

Artbook Your Eyes Only ukaże się w kolorze, z miękką oprawą i obwolutą, w cenie 63 zł. Ma mieć 124 strony. Premiera w tym roku, nie ma jeszcze daty.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Manga ukaże się w wersji deluxe, jak wiele tytułów JPF: 2 w 1 (ok. 400 stron an tom), w wersji rwardo- i miękkookładkowej z obwolutą, format A5. Będzie też oparte na nowych materiałach reprodukcyjnych, z dodatkowymi kolorowymi stronami, w nowym tłumaczeniu i z nową edycją. W tej wersji seria zamknie się w 4 tomach, w cenie 63 zł niezależnie od oprawy. premiera pierwszego tomu – także w 2024. 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydawcy
Tagi: J.P.Fantastica | CLAMP | Chobits


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.