» Wektor #02

Wektor #02

Dodał: Paweł 'Singer' Niećko

Wektor #02
6.50
6.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
: starwars
Tytuł: Star Wars. Wektor #02
Scenariusz: Rob Williams, John Ostrander
Rysunki: Dustin Weaver, Jan Duursema
Wydawca: Egmont Polska
Data wydania: luty 2011
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Liczba stron: 144
Format: 15x22,8 cm
Oprawa: miękka, kolorowa
Druk: kolorowy
Cena: 39,99 zł
Wydawca oryginału: Dark Horse Comics

Star Wars: Wektor to opowieść obejmująca wszystkie ery historii uniwersum Star Wars! Seria łączy cztery cykle Star Wars, rozgrywające się w różnych epokach: Rycerze Starej Republiki, Mroczne Czasy, Rebelia i Dziedzictwo. Cykl przeznaczony zarówno dla tych, którzy doskonale znają komiksy Star Wars, jak i dla tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć podróż do świata Gwiezdnych Wojen.

Drugi tom składa się z dwóch rozdziałów: pierwszy jest czwartym tomem serii Rebelia, drugi jest szóstym tomem cyklu Dziedzictwo.

Rozdział pierwszy (Rebelia, tom 4). Minęło dwadzieścia lat odkąd Jedi Celeste Morne została porzucona przez Dartha Vadera na odludnym księżycu. Przez cały ten czas Vader utrzymywał w tajemnicy istnienie zarówno jej, jak i sithańskiego artefaktu, który posiada kobieta. Teraz jednak, gdy Rebelia rośnie w siłę, myśli Vadera powrociły do Celeste. Choć sam nie potrafił przejąć kontroli nad artefaktem, nadal może to być skuteczna broń przeciwko rebeliantom. Luke Skywalker i księżniczka Leia wpadną w pułapkę, a dawna porażka Vadera przeobrazi się w zwycięstwo.

Rozdział drugi (Dziedzictwo, tom 6). Niemal 137 lat po spotkaniu z Lukiem Skywalkerem Celeste pogodziła się z faktem, że uwięziła Talizman Muura wraz z duchem Sitha, a zarazem jest przezeń więziona. Znalazła odosobnione miejsce w Głębokim Jądrze galaktyki. Gdy jednak los styka ją z kolejnym Skywalkerem – Cade’em, Buntowniczym potomkiem, który nie chce rodzinnego dziedzictwa – zostaje wciągnięta w spisek na życie sithańskiego Imperatora, Dartha Krayta!

Źródło: Egmont Polska

Galeria

Tagi: Wektor #02 | Star Wars. Wektor #02 | Star Wars | Wektor | Rob Williams | Dustin Weaver | Jan Duursema | John Ostrander


Czytaj również

Star Wars Komiks #23 (7/2010)
I choć zaginął hełm i miecz…
- recenzja
Republic #81-83. Hidden Enemy
...a i noc wkrótce zapaść musi

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.