» Wieści » Warsztaty rysunkowe w Krakowie - Mistrzejowicach

Warsztaty rysunkowe w Krakowie - Mistrzejowicach

|

Warsztaty rysunkowe w Krakowie - Mistrzejowicach

22 marca o godzinie 16:00 w Centrum Aktywności Seniorów „Ruch to Zdrowie” w Krakowie odbędą się warsztaty rysunkowe, przeznaczone są dla dzieci w wieku od ok. czterech do ośmiu lat. Zaproszone mogą czuć się też osoby starsze, które będą pomagać w rysowaniu lub chciałyby posłuchać o rysowaniu.

W ramach zajęć uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z procesem tworzenia rysunków, od idei po gotowy obrazek w kolorze, zaznajomić się z warsztatem rysownika, podstawami światłocienia i mieszania kolorów. Przede wszystkim kurs będzie okazją do pokolorowania przygotowanych rysunków, pracy na specjalnie opracowanych szkicach lub wykonania czegoś samodzielnie.

Osoby zainteresowane powinny wcześniej zgłosić się w biurze Centrum Aktywności Seniorów „Ruch to Zdrowie” na os. Mistrzejowice Nowe 6a W Krakowie lub pod numerem telefonu 12-645-71-88 i poinformować o chęci udziału. Ilość miejsc ograniczona, ale istnieje możliwość powtórzenia zajęć w innym terminie.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Materiały rysunkowe na zajęcia ufundowała firma KW trade produkująca artykuły papiernicze Fiorello z Tytusem, Romkiem i A'Tomkiem.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: POP 90
Tagi: Tytus Romek i A'Tomek | Kraków | warsztaty rysunkowe


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.