» Wieści » Waneko zapowiada nowe mangi na 2024 rok

Waneko zapowiada nowe mangi na 2024 rok

|

Waneko zapowiada nowe mangi na 2024 rok

Mangowe wydawnictwo Waneko poinformowało dzisiaj o aż czterech zapowiedziach na 2024 – jednej jednotomówce i trzech seriach, wśród których miłośnicy mangi i anime znajdą przynajmniej jeden bardzo rozpoznawalny tytuł.

Jednotomówka nalezy do gatunków BL / slice of life One Week Family i ukaże się 24 marca.

Opis:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

To będzie niezapomniany tydzień…
Młody aktor, Ren Fujimaru, ma jedną wadę: nie radzi sobie w kontaktach z dziećmi. By pokonać tę słabość, za radą swojego menedżera przez tydzień ma gościć w swoim domu Yuu, chłopca, z którym już niedługo ma zagrać w jednym filmie! Mało tego, już pierwszego dnia przed Renem pojawia się Kei, menedżer Yuu, a zarazem były aktor dziecięcy… Ten sam, który niegdyś zainspirował Rena do wkroczenia w świat show biznesu!
Zaledwie siedem dni pod jednym dachem wywróci życie tej trójki do góry nogami!

 

 

Także w marcu ukaże się pierwszy tom nowej serii: Adou (akcja, dramat, sci-fi, seinen). Seria w Japonii ma 8 tomow i nadal się ukazuje.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Opis:

Przyszłość. Japonia przyjęła imigrantów i stała się tyglem kulturowym. Pewnego dnia 19-letnia Riko Saeki, znana ze swojej szczerości i zmieniania co chwilę pracy, ratuje Eighta, chłopca, który prawie padł ofiarą wypadku drogowego. Dziewczyna próbuje dowiedzieć się czegoś o dziecku, ale nawet policja nie może jej w tym pomóc.
Nagle chłopca ostrą amunicją ostrzeliwuje wojsko, a on stawia im czoło ukazując Riko swoje niezwykłe zdolności. Dziewczyna postanawia mu pomóc.

 

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Kolejna marcowa nowość to KAKEGURUI TWIN, zakończona 14-tomowa seria, będąca spin-offem stosunkowo popularnej serii Kagekurui.

Opis:

Rok przed tym, jak do prywatnej Akademii Hyakkao dołączyła czarnowłosa piękność Yumeko Jabami, honorową uczennicą została tam Mary Saotome, dziewczyna z przeciętnej rodziny. Ta akademia to szkoła, gdzie kształcą się uczniowie wywodzący się z politycznej i finansowej elity, ale szkolna hierarchia ustalana jest za pomocą systemu opartego na hazardzie. Osiągnięcia naukowe i sportowe nie mają tu znaczenia – liczą się tylko umiejętności potrzebne do gry. Uczniowie, którzy z powodu hazardu popadną w długi, spadają na społeczne dno i zyskują status „zwierzątka”. Jak w szkole rządzącej się takimi nietypowymi zasadami poradzi sobie Mary Saotome?

 

 

I na końcu największa niespodzianka: Tengen Toppa Gurren Lagann (tytuł roboczy: Przebijający niebo Gurren Lagann) – doskonale znana fanom akcji i mechów seria oparta na anime, które było emitowane w 2007 roku. Liczy 10 tomów, jest zakończona.

Opis:

Oto historia bohatera, który jeszcze nie wie, co szykuje dla niego los…
W odległej przyszłości populacja od wieków żyje względnie spokojnie pod ziemią. Ludzkości zagrażają jednak trzęsienia i osunięcia ziemi. W wiosce Giha od pokoleń nic się nie zmienia. Kopacze drążą kolejne tunele, hodowcy zajmują się wieprzokretami, szef osady pilnuje porządku a widmo śmierci pod gruzowiskiem wisi nad każdym. Tutaj nagrodą dla najwytrwalszych są kotlety pieczone przez samego herszta. Spośród robotników szczególnie wyróżnia się Simon, który pewnego dnia znajduje niezwykły kamień pulsujący światłem w mrokach tunelu, oświetlając wielką twarz. Chłopak nie wie jeszcze jak wielkie zmiany zajdą w życiu jego i Kaminy, z którym się przyjaźni.
Nieśmiały i naiwny Simon oraz charyzmatyczny i odważny Kamina wierzą, że nad ich głowami istnienieje „świat na powierzchni” i postanawiają zdobyć go dla ludzkości!

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydawcy
Tagi: Waneko | Adou | Gurren Lagann | Kakegurui Twin


Czytaj również

Jujutsu Kaisen #3-4
Nawet zmartwychwstaniec wiele musi się jeszcze nauczyć
- recenzja
Jujutsu Kaisen #1 - #2
Niespodziewany obrót spraw
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.