» Wieści » Timof Comics na kwiecień

Timof Comics na kwiecień

03-04-2019 20:07 | Joanna 'Shadov' Walczak

Timof Comics na kwiecień

Na kwiecień Timof Comics przygotowało cztery premiery. Dwie z nich, czyli Rodacy i drugi tom Futury nostalgii, można było nabyć już w miniony weekend podczas 8. edycji Krakowskiego Festiwalu Komiksowego. Pozostałe pozycje: Kłamstwo i jak to robimy oraz Banda dwóch ukażą się w pierwszej połowie kwietnia.

Kłamstwo i jak to robimy to historia australijskiej artysty Tommiego Parrisha. Album zostanie wydany jako duży format (21x28 cm) w twardej oprawie oraz ze 128 stronami w kolorze. Premiera przewidziana jest na 15 kwietnia. Po więcej plansz zapraszamy do naszej galerii.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Banda dwóch to historia Danilo Beyrutha będąca brazylijskim westernem o dwójce bandytów. Album również ukaże się 15 kwietnia. Zostanie wydany w miękkiej okładce ze skrzydełkami oraz 96 czarno-białymi stronami. Po więcej plansz zapraszamy do naszej galerii.

Futura nostalgia #2 to drugi tom serii tworzonej przez Tony'ego Sandovala, ukaże się 3 kwietnia. Wydany został w dużym formacie z twardą oprawą i 56 stronami w kolorze. Pierwszy tom Futura nostalgia #1 ukazał się w maju tamtego roku. Po więcej plansz zapraszamy do naszej galerii.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Rodacy to krótki 64-stronicowy komiks ze scenariuszem i rysunkami Jakuba Topora. Został wydany w miękkiej okładce oraz z czarno-białą szatą graficzną. Premiera 3 kwietnia. Po więcej plansz zapraszamy do naszej galerii.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydawcy na Facebooku
Tagi: Timof | Timof Cmics i Cisi wspólnicy | Kłamstwo i jak to robimy | Banda dwóch | Futura nostalgia #2 | Futura nostalgia #2 | Rodacy


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.