» Wieści » Szósty Karton do kolekcji

Szósty Karton do kolekcji

|

Szósty Karton do kolekcji
Szósty numer magazynu Karton będzie można przedpremierowo kupić 25 marca podczas imprezy promocyjnej. Do szerokiej dystrybucji trafi zgodnie z planem w kwietniu.

Redaktor naczelny, Piotr Nowacki:

"Mimo nadciągającego końca świata, wprowadzenia VAT-u na książki i moralnego upadku komiksu w oczach Ministerstwa Spraw Zagranicznych, magazyn KARTON się nie poddaje. Na dodatek nie poddaje się za jedyne 5 złotych (+FUN... ekhem... +VAT). Nie poddaje się, bo po raz szósty chce pokazać światu znane i lubiane serie komiksowe niesamowitych autorów.

Chce pokazać i pokaże. Dlatego spragnieni emocji (czytaj: śmiechu, odrobiny nostalgii, nutki ekscytacji) czytelnicy już mogą zacierać ręce w oczekiwaniu na nowe przygody Człowieka Paroovki, Rubino, Diogenesa oraz Flatties. Nie zabraknie też trzech serii o nieprzeciętnych tytułach, a mianowicie będzie można przeczytać: Ćmy, 168 oraz Byle do piątku trzynastego.

Wszystko to będzie dostępne już na początku kwietnia w najlepszych sklepach komiksowych. Natomiast tydzień wcześniej, wszyscy spragnieni rozrywki będą mogli nabyć najnowszy KARTON na ekskluzywnej i jedynej w swoim rodzaju imprezie. 25 marca w warszawskim klubie Grawitacja (ul. Browarna 6) odbędzie się przedpremierowa impreza magazynu KARTON #6, połączona z bitwą komiksową. O emocjach nie trzeba wspominać, one tam na pewno będą!"
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Karton
Tagi: Karton | Karton #6


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.