» Wieści » Świat Dryftu w zapowiedziach Lost In Time

Świat Dryftu w zapowiedziach Lost In Time

20-12-2020 10:38 | Joanna 'Shadov' Walczak

Świat Dryftu w zapowiedziach Lost In Time

Lost In Time zapowiedziało Świat Dryftu #1: Opowieść o złodziejach i trollach, autorstwa scenarzysty i rysownika Kena Broedersa (Apostata). To komiksowe fantasy skupiające się na elfie Dellriku Twotterze (szelmie i cwaniaku), który podczas kolejnej zuchwałej kradzieży spotyka straszną wiedźmę oraz młodą kobietę, z którą przeżyje niejedną przygodę.

W albumie znajdą się materiały oryginalnie dostępne tylko w wersji Deluxe. Będą to szkice, nieopublikowane w komiksie rysunki oraz komentarze autora, zdradzającego kulisy prac nad tworzeniem świata i postaci. Komiks zostanie opublikowany w dwóch wersjach okładkowych – standardowej oraz limitowanej.

Zapowiedź:

Świat Dryftu to ukryta kraina, w której znalazły schronienie najróżniejsze baśniowe istoty. Elf Dellric Twotter – szelma i cwaniak – przeżywa kolejne przygody, aż nagle napotyka Człowieka. Wspólnie będą musieli stawić czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu zagrażającemu nie tylko Światu Dryftu, lecz także ludzkiemu. Opowieść o złodziejach i trollach to pierwsza część trylogii o Świecie Dryftu, w której wyjątkowo utalentowany rysownik Ken Broeders (Apostata) zabiera czytelnika w fantastyczną podróż po świecie, gdzie zło czai się za każdym rogiem.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydawcy na Facebooku
Tagi: Opowieść o złodziejach i trollach | Świat Dryftu | Lost In Time


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.