» Wieści » Spotkanie z autorami antologii Fest

Spotkanie z autorami antologii Fest

06-07-2013 19:06 | Młot

Spotkanie z autorami antologii Fest
13 lipca w Centrum Promocji Młodych w Częstochowie, o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie Tomaszem Kontnym i Grzegorzem Nitą, autorami antologii komiksów z województwa śląskiego Fest.


Informacja prasowa:

Fest to pierwsza tak duża prezentacja twórców komiksów, działających obecnie w tym regionie Polski. Grupa 25 rysowników i scenarzystów, podjęła próbę opowiedzenia "nowych legend" rozgrywających się w przeszłości, teraźniejszości Śląska. W efekcie powstał ponad stustronicowy komiks, będący, z jednej strony przeglądem możliwości twórczych autorów, a z drugiej logicznie ułożoną, zwartą opowieścią. Na Fest złożyły się komiksy weteranów i debiutantów, nagradzane na konkursach i całkowicie premierowe, różnorodność konwencji i stylów graficznych, dających mieszankę wybuchową.

Centrum Promocji Młodych zaprasza na spotkanie z Tomaszem Kontnym, scenarzystą, wydawcą antologii oraz Grzegorzem Nitą, reprezentantem Częstochowy w tym wydawnictwie. Będzie to doskonała okazja, by porozmawiać o stanie śląskiego komiksu, problemach, z jakimi na dzisiejszym rynku zmagają się wydawcy i artyści oraz przyszłością, która stoi przed tym medium.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Profil wydarzenia na Facebooku
Tagi: Tomasz Kontny | Taurus Media | Grzegorz Nita | FEST


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.