» Wieści » Spidey i Super-Kumple - nowy magazyn dla dzieci

Spidey i Super-Kumple - nowy magazyn dla dzieci

20-01-2022 19:24 | Shadov

Spidey i Super-Kumple - nowy magazyn dla dzieci

Wydawnictwo Story House Egmont wprowadza na rynek nowy magazyn pt. Spidey i Super-Kumple inspirowany pierwszym kierowanym do dzieci w wieku przedszkolnym serialem animowanym z uniwersum Marvela.

Pierwszy numer pojawił się na półkach kiosków i salonów prasowych 19 stycznia. Magazyn liczący 32 strony w formacie 208x278 mm ma być kwartalnikiem. Cena okładkowa wynosi 12,99 zł. Redaktorem prowadzącym został Artur Skura, a product managerem Magda Multan.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Opis wydawcy

Czasopismo skierowane jest do dzieci powyżej 5. roku życia. Na 32 stronach magazynu miłośniczki i miłośnicy uniwersum Marvela będą mogli śledzić szalone przygody i wyzwania trójki superbohaterów – Spideya, czyli Petera Parkera, GhostSpidera, czyli Gwen Stacy oraz Spina, czyli Milesa Moralesa. Z każdej zaprezentowanej historii płynie ważna lekcja o istocie przyjaźni i pracy zespołowej. Chłopcy i dziewczynki będą mogli się też przekonać na przykładzie Spideya i jego kumpli, że odmienność trzeba szanować. W każdym numerze magazynu czytelnicy znajdą specjalnie opracowane zadania wspomagające rozwój młodych superbohaterów. Spidey i jego super-kumple pomogą dzieciom zdobyć nowe umiejętności, ćwiczyć rozpoznawanie liczb, liter i kolorów, a także budować właściwe relacje z innymi. Do każdego numeru czasopisma będzie dołączany plakat oraz prezent-zabawka.

W pierwszym numerze magazynu najmłodsi wraz z rodzicami poznają ekipę Spideya i przeczytają komiks zatytułowany „Niesamowici przyjaciele”. Redakcja przygotowała też dużo zagadek i łamigłówek, oraz mnóstwo ciekawostek na temat szybkich zwierząt. Na fanów gimnastyki czeka trening supersiłowy „Moc ruchów Spidey”, a miłośnikom i miłośniczkom prac plastycznych polecamy sekcję „Zręczne palce”, w której znajdą kolorowanki oraz dział poświęcony rozwijaniu kreatywności z maskami do samodzielnego wykonania. Do numeru 1/2022 dołączony jest superprezent – szybki Spidey z naklejkami.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Marvel | Spidey i Super-Kumple


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Aesthevizzt
   
Ocena:
0

Mój "bombelek" nie lubi pająków, więc chyba się nie zaprzyjaźnimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ma to być kwartalnik to słabo to widzę (Bing, który też jest ze stajni Egmonta, jest miesięcznikiem/dwumiesięcznikiem). Z drugiej strony mam wrażenie, że na razie sondują teren i sprawdzają czy przy szalejącej inflacji i cenach papieru to w ogóle chwyci.

Swoją drogą przy okazji sprawdziłem, że Kaczor Donald, który gdy byłem dzieciakiem był tygodnikiem, teraz pojawia się raz na dwa miesiące...

20-01-2022 19:33
Shadov
   
Ocena:
+1

Magazyn Kaczora Donalda zmniejszyli ilościowo w skali roku. Za to podnieśli roczną ilość Gigant Poleca z sześciu do ośmiu tomików.

22-01-2022 18:39
Aesthevizzt
   
Ocena:
0
1. Niech zgadne - w 2020 w zwiazku z pandemia?
2. Wydaje mi sie, że jak bylem dzieciakiem to Gigant byl miesięcznikiem. W sumie to troche zszokowalo mnie ze roznica w cenie miedzy Kaczorem i Gigantem jest niewielka.
22-01-2022 18:44
Shadov
   
Ocena:
+1

Najprawdopodobniej podczas pandemii więcej szło Gigant Poleca, niż Kaczora Donalda. Potwierdzić to też może fakt, że w 2021 pojawiło się oprócz Gigant Poleca, aż cztery specjalne numery z serii Gigant ExtraGwiazdkowy prezentAgenci i detektywi II i Agenci i detektywi I oraz Przygoda na kempingu.

Druga sprawa: pojawiło się wiele wydań twardo okładowych: Kaczogród. Carl Barks i i Wujek Sknerus i Kaczor Donald, a ostatnio pojedyncze tomy Myszki Miki.

Ciekawostka tak wyglądała ilość tomików Gigant Poleca na przestrzeni kolejnych lat :) 

  • 2022- 8 tomików
  • 2021-2017 - po 6 tomików
  • 2016-2006 - po 13 tomików
  • 2005-2001 - po 12 tomików
23-01-2022 13:03
Aesthevizzt
   
Ocena:
0
Wydaje mi sie, że na poczatku pandemii problemem byl tez wydruk i dystrybucja. Wiele firm i punktów sprzedazy bylo pozamykanych albo ludzie ograniczali do minimum wyjscia lub siedzieli pozamykani w kwarantanie.
Poza tym lockdown i zawieszenie rozgryeek sportowych bylo gwozdziem so trumny dla BravoSport.
23-01-2022 13:13

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.