Pamięć zwana imperium
» Wieści » Sol Invictus Komiks będzie wydawać Incognito

Sol Invictus Komiks będzie wydawać Incognito

14-09-2015 12:21 | Mały Dan

Sol Invictus Komiks będzie wydawać Incognito

Piotr Czarnecki i Łukasz Ciżmowski rozpoczęli współpracę z wydawnictwem Sol Invictus. Kolejny numer komiksowej serii Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. ukaże się podczas 26. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi w nowej formie i pod nowym szyldem.

Oświadczenie Aarona Welmana z Wydawnictwa Sol Invictus:

Szanowni Czytelnicy!

Z przyjemnością informuję, że Wydawnictwo Sol Invictus zawiązało współpracę Piotrem Czarneckim i Łukaszem Ciżmowskim odnośnie do wydawania ich dzieła – komiksu superbohaterskiego Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K.. Autorzy do tej pory opublikowali pięć części historii w zbiorczych wydaniach nakładem Wydawnictwa Roberta Zaręby. Historie te ukazały się również w odcinkach jako darmowe publikacje internetowe. Kolejne epizody Incognito będą publikowane już pod egidą zespołu Sol Invictus Komiks.

Komiks Piotra Czarneckiego i Łukasza Ciżmowskiego przeżyje również zmiany techniczne. Kolejne części dzieła będą mieć formułę zeszytową – objętość będzie wynosić 32 strony w formacie 170 x 260 mm. To samo rozwiązanie Wydawnictwo stosuje przy innym komiksie superbohaterskim pod tytułem Lis. Ponadto szósty epizod Incognito będzie również w kolorze, a nie w barwach czerni i bieli jak do tej pory. W najbliższym zeszycie pojawi się także bonusowa historia Pożegnanie autorstwa Moniki Filipiak.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Jestem przekonany, że decyzja autorów odnośnie do przyłączenia się do Sol Invictus Komiks okaże się początkiem długiej i owocnej współpracy, która przyniesie same pozytywne doświadczenia.

Premiera Incognito: Niesamowity Przypadek Pawła K. odbędzie się 3 października na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Wydarzeniu patronować będzie Yatta.pl.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona Sol Invictus Komiks
Tagi: Sol Invictus | Sol Invictus Komiks | Łukasz Ciżmowski | Piotr Czarnecki | Incognito | Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. | Niesamowity Przypadek Pawła K.


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.