» Wieści » Ruszyła przedsprzedaż komiksu Ksionz #2: Era Muriel

Ruszyła przedsprzedaż komiksu Ksionz #2: Era Muriel

|

Ruszyła przedsprzedaż komiksu Ksionz #2: Era Muriel

Druga część komiksu Ksionz autorstwa Marcina Rusteckiego i Dominika Szcześniaka zatytułowana Era Muriel trafi do sprzedaży w grudniu 2015 roku nakładem wydawnictwa Timof i cisi wspólnicy. Już teraz można nabyć komiks w przedsprzedaży lub stać się mecenasem albumu..

Informacja prasowa:

Druga część komiksu Ksionz autorstwa Marcina Rusteckiego i Dominika Szcześniaka zatytułowana Era Muriel trafi do sprzedaży w grudniu 2015 roku nakładem wydawnictwa Timof i cisi wspólnicy. Czytelnikom proponujemy dwa warianty nabycia tego komiksu:

  • W pierwszym wariancie, w cenie 66 złotych (przesyłka wliczona) czytelnik dostaje 128-stronicowy, kolorowy album w twardej oprawie i na papierze kredowym. Na życzenie, bez dodatkowych opłat, autorzy wysyłają zainteresowanym tom pierwszy komiksu w formacie pdf (nakład wersji drukowanej jest już wyczerpany).
  • W wariancie drugim, kosztującym 266 złotych (przesyłka wliczona) czytelnik staje się mecenasem albumu i jako taki zostaje wymieniony na ostatnich stronach komiksu. Ponadto, w albumie zostają wydrukowane dwa portrety mecenasa, jeden autorstwa Marcina Rusteckiego, drugi wykonany przez Dominika Szcześniaka.

Przedsprzedaż potrwa do 15 listopada.

Zainteresowanych zakupem Ksionza 2 w przedsprzedaży w jednym z powyższych wariantów zapraszamy do kontaktu.

Po pierwszym tomie Ksionza reakcje były następujące:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Mistrzowski tom. Treść zabawnie podana, a dająca do myślenia. (...) Strona graficzna idealnie przystaje do treści. To styl turpistyczny, brutalny, tworzony z impulsu, z napiętymi nerwami. Porywa wizualnym temperamentem. 

- Monika Małkowska, Notes wydawniczy

Gdybym miał scharakteryzować komiks Szcześniaka i Rusteckiego jednym słowem, "bezkompromisowy" najlepiej oddałoby jego istotę. To jedna z tych historii, którą można pokochać, lub znienawidzić, ale na pewno nie da się obok niej przejść obojętnie. 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

- Karol Sus, Szuflada

Pierwszy tom Ksionza to powieść graficzna gorąca, niczym ognie piekielne. Nie ma co ukrywać - Liga Światowa współczesnego komiksu, z którego winniśmy być dumni. Rock&Roll i do przodu, demoniczny kaznodziejo!

- Zachary Zepsuty, Gildia Komiksu 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalny blog
Tagi: Ksionz | Dominik Szcześniak | Marcin Rustecki | Timof i Cisi Wspólnicy | Timof Comics | Era Muriel


Czytaj również

W komiksowie 2012
Rok 2012 okiem szefa działu komiksowego
Ksionz
Bazgroły. Brudne, chaotyczne i bez sensu*
- recenzja
Wywiad z Marcinem Rusteckim i Dominikiem Szcześniakiem
Nie pracowaliśmy nad lekarstwem na wirusa Ebola

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.