» Wieści » Ruszyła przedsprzedaż Kamikaze Kata

Ruszyła przedsprzedaż Kamikaze Kata

30-05-2020 01:43 | Wiktor 'Anzelm' Wieczorek

Ruszyła przedsprzedaż Kamikaze Kata

Ruszyła przedsprzedaż kolejnego komiksowego zina autorstwa Tomxyza. Kamikaze Kat będzie miał premierę 10 czerwca. Cena regularna wyniesie 18 złotych.

Obecnie można zamawiać Kamikaze Kata w przedsprzedaży za 15 zł. Do kosztu trzeba doliczyć przesyłkę paczkomatem w cenie 10 zł. Tak zamówiony komiks zawierał będzie rysograf autora oraz dwa wybrane losowo wzory naklejek (z czterech). Zamówienia można składać mailowo na [email protected] lub na profilu Słowobrazu na Facebooku. Zin w cenie regularnej będzie dostępny również w sklepach: Gildia.pl i Centrum Komiksu w Warszawie.

Komiks będzie liczył 24 czarno-białe strony wydane na offsecie. Oprócz właściwej historii Tomxyza znajdzie się w nim również galeria friend-artów – autorstwa między innymi Zavki i Pana Kulki. Autor przygotował również wersję blank cover ale jej nakład został już wyprzedany.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Opis wydawcy

Jest zły, zdeterminowany i nie cofnie się przed niczym. Nie zna litości, kompromisów i nie idzie na ustępstwa. Lepiej nie wchodzić mu w drogę, bo Kamikaze Kat nie bierze jeńców.

Duża doza intensywnej rozrywki i czarnego humoru skondensowana do bardzo przystępnego dla czytelnika formatu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a zwłaszcza miłośnicy kopanin i koneserzy abstrakcyjnych żartów.

Okładka i przykładowe plansze

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa wydawcy
Tagi: Tomxyz | Słowobraz | Kamikaze Kat


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.