» Wieści » Rozmówki w Krakowie

Rozmówki w Krakowie

15-11-2012 12:19 | Andman

Rozmówki w Krakowie
16 listopada, w godz. 18:30–20:00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (Kraków, ul.Rajska 12) odbędzie się spotkanie z Agatą Wawryniuk, autorką komiksu Rozmówki polsko-angielskie.


Informacja organizatora:

"Rozmówki polsko-angielskie Agaty Wawryniuk to nie tylko błyskotliwa analiza emigracji zarobkowej. Za pół wieku ten komiks opowie więcej o naszej współczesności niż telewizyjne czy internetowe archiwa." (Przekrój)

"To lektura obowiązkowa dla każdego, kto zarabiał w funtach, jadł jogurty po 9 pensów i klął w kolejce przed pośredniakiem." (Wysokie Obcasy)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Agatą Wawryniuk, autorką komiksu Rozmówki polsko-angielskie, a także na wernisaż wystawy oryginalnych plansz z albumu.

Piątkowe spotkania Małopolskiego Studia Komiksu odbywają się na drugim piętrze Artetki, będącej częścią nowo otwartego Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Drugie piętro Arteteki jest domeną sztuk wizualnych, gdzie w przyszłości, oprócz zbioru komiksów, prezentowane będą również: ilustracje książkowe i prasowe, plakaty, street art, fotografie, filmy animowane oraz gry komputerowe.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Małopolskie Studio Komiksu
Tagi: Małopolskie Studio Komiksu | Agata Wawryniuk | Rozmówki polsko-angielskie


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.