» Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła #1: Upadek

Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła #1: Upadek

Dodał: Młot

Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła #1: Upadek
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tytuł: Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła #1: Upadek
Scenariusz: Riccardo Crosa
Rysunki: Riccardo Crosa
Wydawca: Black Monk Games
Data wydania: maj 2013
Liczba stron: 64
Format: 170x240 mm
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Druk: czarno-biały
Cena: 24,90 zł
Wydawca oryginału: Stratelibri
Data wydania oryginału: 2005

Mamy przyjemność zaprezentować świat Kragmorthy, zamieszkany przez Mrocznego Władcę Rigora Mortisa Arcygeniusza Zła i Pana Zatraconych Ziem. Universum jest tworem włoskiego rysownika - Riccarda Crosy. Pierwsze wydanie komiksu zadebiutowało na łamach magazynu "Excalibur". W nasze ręce trafił za sprawą współpracy z wydawnictwem STRATELIBRI, którą zaczęliśmy w 2013 roku. Mamy nadzieję, iż dalsza owocna współpraca sprawi, że polscy odbiorcy pokochają Kragmorthę równie mocno, co Włosi.

Kragmortha jest gotowym, skończonym światem. Składają się na nią gry karciane i planszowe, książki, komiksy oraz gra RPG oparta na systemie Dungeons & Dragons.

Pierwszą grą, która ukazała się jako efekt współpracy naszych wydawnictw w kwietniu 2013 roku jest Tak, Mroczny Władco!. To pełna humoru gra karciana, która wprowadza gracza do świata Rigora Mortisa i jego sługusów, czyli goblinów powracających z nieudanej misji. Czy ich kara będzie sroga, czy może Mroczny Pan okaże odrobinę litości i da swoim podwładnym po raz kolejny ostatnią szansę?

W drugiej połowie 2013 roku ukaże się Kragmortha, czyli równie zabawna gra planszowa. Jej bohaterami znów są Rigor Mortis oraz jego niesforne gobliny buszujące po bibliotece. Lepiej niech uważają na jego Złowieszcze Spojrzenie ci, którzy zakradają się pod biurko Mrocznego Władcy, aby przyjrzeć się magicznym księgom. Humorystyczna gra towarzyska jest gwarantem wielogodzinnej, świetnej zabawy.

Świat Kragmorthy pełen jest nieodkrytych jeszcze przez nas zakamarków. W planach wydawniczych Black Monk jest miejsce dla wszystkich dziewięciu komiksów. Jeśli tylko taka będzie wola czytelników, niezwykle chętnie przybliżymy Wam również książki. To wszystko sprawi, że prowadzona na planszy rozgrywka będzie bogatsza o tło fabularne.

Zależy nam na tym, abyście pokochali świat Kragmorthy równie mocno, jak my. Przygotowywanie do wydania komiksów oraz gier z Rigorem Mortisem w roli głównej to nie tylko praca, ale też świetna zabawa i mamy nadzieję, że dostrzeżecie to w albumie, który macie właśnie w rękach.

Niecierpliwie czekamy na wskazówki i komentarze od fanów. Liczymy na to, że spędzicie w Kragmorthcie długie godziny i podzielicie się z nami wszelkimi spostrzeżeniami, które pomogą nam w coraz lepszym przybliżaniu czytelnikom tego fascynującego świata.
Tagi: Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła #1: Upadek | Rigor Mortis | Arcygeniusz Zła | Riccardo Crosa | Black Monk Games


Czytaj również

Łupieżcy Rigor Mortis
On zaraz przyjdzie tu
- recenzja
Zew Cthulhu: Malleus Monstrorum, tom I
Bluźnierczy bestiariusz
- recenzja
Widmo nad Arkham
Ponad 1000 paragrafów w Arkham
- recenzja
Zew Cthulhu: Posiadłości szaleństwa, tom I
Domy, które czynią szalonym
- recenzja
Zew Cthulhu: Noc zagłady
Pierwsze kroki na Mitycznej wojnie
- recenzja
W Górach Szaleństwa: Gra Paragrafowa
Bez szczęśliwych zakończeń
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.